Обране
В обраному: 0 об'єктiв

За 12 місяців програма надання «теплих кредитів» виросла на чверть 22/03/2018

До списку новин
За 12 місяців програма надання «теплих кредитів» виросла на чверть

Держава робить усе можливе, щоб хоч трохи компенсувати високі витрати населення на оплату комунальних послуг. Розроблена програма «теплих кредитів» отримала широку популярність у регіонах і столиці. Усього створене і прийнято більше сотні місцевих програм по наданню коштів на утеплення фасадів будинків і квартир. У порівнянні з минулим роком (з лютого по лютий), кількість таких кредитів збільшилася на 23%.

У програмі активно бере участь влади на місцях у маленьких містах, а також у смт і селах. За повідомленням представників Держенергоефективності, на реалізацію всіх задуманих планів в 2018 році виділено 115 млн гривень (за минулий рік сума склала тільки 82 млн гривень).

Зараз діє фінансова децентралізація влади і передача деяких повноважень місцевим органам самоврядування. Доходи міських бюджетів від цього повинні лише збільшитися. Частина із цих грошей може бути використана для підвищення енергоефективності окремих багатоквартирних будинків, а також зниження відсотка по «теплим кредитам».

Читайте також
Що таке форвардний контракт і його "підводні камені" при купівлі нерухомого майна.
Основні аспекти формування вартості нерухомого майна.
Визначення понять квартира та апартаменти, основні відмінності між ними.