Норми про безбар'єрність набули чинності разом з новими ДБН 15/04/2019

До списку новин
Норми про безбар'єрність набули чинності разом з новими ДБН

З 1 квітня 2019 року набулачинності нова редакція містобудівних норм України. Тепер усі нові житлові будинки, громадські будівлі і споруди будуть створюватися з урахуванням потреб маломобільної групи населення. Під час будівництва будуть застосовувати принципи універсального дизайну. Усі входи і виходи з будівлі опустять до рівня землі. При реалізації входу або виходу в будівлю без ґанку необхідно готовити каналізацію для дощової води і дренажне покриття. При реконструкції будівель допускається будівництво ґанку не вище 150 мм від лінії тротуару. У цьому випадку додатково потрібно монтувати пандус.

Нові ДБН включають норми для інвалідів і людей з порушенням зору. Прибудинкова територія буде включати зручні з'їзди для візочників і повну відсутність слизьких поверхонь. Також забудовників зобов'яжуть робити корисну інформацію більш доступною, а також дублювати дані за допомогою візуальних і тактильних засобів. Наприклад, це може бути тактильна плитка, плакати зі шрифтом Брайля, аудіоінформація.

 

Вас також може зацікавити:

The Exclusive Networking at Luxury Gala Party at Yacht Club de Monaco

Інфраструктура в новобудові: на що звернути увагу

Минрегион разрешил проектировать многоуровневые паркинги в зданиях

Витрати на обігрів багатоповерхових будинків в Україні в 5 раз вище, ніж у Європі

Держстат розповів про зниження об'ємів будівництва

Читайте також
KyivBuild - лідируюча будівельна виставка України.
13-а Міжнародна виставка побутового та промислового обладнання для опалення, водопостачання, сантехніки, кондиціонування і вентиляції Aquatherm Almaty 2020.
Запрошуємо Вас з 4 по 6 листопада 2020 року на 22-гу Казахстанську Міжнародну будівельну та інтер'єрну виставку AstanaBuild.