Норми про безбар'єрність набули чинності разом з новими ДБН 15/04/2019

До списку новин
Норми про безбар'єрність набули чинності разом з новими ДБН

З 1 квітня 2019 року набулачинності нова редакція містобудівних норм України. Тепер усі нові житлові будинки, громадські будівлі і споруди будуть створюватися з урахуванням потреб маломобільної групи населення. Під час будівництва будуть застосовувати принципи універсального дизайну. Усі входи і виходи з будівлі опустять до рівня землі. При реалізації входу або виходу в будівлю без ґанку необхідно готовити каналізацію для дощової води і дренажне покриття. При реконструкції будівель допускається будівництво ґанку не вище 150 мм від лінії тротуару. У цьому випадку додатково потрібно монтувати пандус.

Нові ДБН включають норми для інвалідів і людей з порушенням зору. Прибудинкова територія буде включати зручні з'їзди для візочників і повну відсутність слизьких поверхонь. Також забудовників зобов'яжуть робити корисну інформацію більш доступною, а також дублювати дані за допомогою візуальних і тактильних засобів. Наприклад, це може бути тактильна плитка, плакати зі шрифтом Брайля, аудіоінформація.

 

Вас також може зацікавити:

The Exclusive Networking at Luxury Gala Party at Yacht Club de Monaco

Інфраструктура в новобудові: на що звернути увагу

Минрегион разрешил проектировать многоуровневые паркинги в зданиях

Витрати на обігрів багатоповерхових будинків в Україні в 5 раз вище, ніж у Європі

Держстат розповів про зниження об'ємів будівництва

Читайте також
У 4 черзі (3 секції, 12 поверхів) завершено монолітні роботи.
Як утримати і збільшити свою частку продажів в інтернеті? Як залишитися "на плаву" в цей непростий для економіки час? Приєднуйтесь 11 грудня до безкоштовної онлайн-конференції E-commerce Digital Day і…
Благоустрій проходить за оригінальним проектом, що має перетворити двір на розкішну зелену територію.