Обране
В обраному: 0 об'єктiв

Інфраструктура в новобудові: на що звернути увагу 24/04/2019

Інфраструктура в новобудові: на що звернути увагу

Інвестори ретельно підбирають нерухомість і враховують безліч факторів при виборі житла. Один з головних принципів – це зручність для життя і наявність необхідної інфраструктури. Щоб підібрати гарний варіант, необхідно уважно придивитися до наступних аспектів.

Соціальні і побутові об'єкти поруч із новобудовою. Перед інвестуванням у будівництво нового будинку потрібно вивчити транспортну доступність району та наявність соціальної інфраструктури. У першу чергу оцінюють час поїздки до найближчої станції метро. Оптимально дорога не повинна займати більше 20 хвилин на особистому авто. Також враховується наявність рядом шкіл, садків, медичних центрів, спортивних клубів, салонів краси. Варто брати до уваги не тільки наявність самого об'єкта інфраструктури. Потрібно обов'язково довідатися чи є місце в садку, скільки потрібно заплатити за прийом до приватного садка, уточнити вартість медичних послуг у найближчій приватній клініці.

Внутрішня інфраструктура. Сюди відноситься прибудинкова територія і ряд об'єктів, які розташовані в п'яти хвилинах ходьби від свого під'їзду. Наприклад, це можуть бути дитячі і спортивні майданчики, міні-стадіони під різні види командних ігор (футбол, волейбол, баскетбол), зелені зони, прогулянкові алеї. Крім того, більшість житлових комплексів мають по кілька магазинів на території, пекарні, бари і кафе. Знову ж необхідно дізнатися вартість основної продукції.

Інфраструктура для автомобілістів. З під'їзними дорогами і освітленням у нічний час доби у забудовників проблем не виникає. Але з місцем для зберігання автотранспорту часом буває дуже важко. Особливо це стосується багатоквартирних новобудов класу економ. Будівельні компанії реалізують підземні паркінги, наземні стоянки і гостьове паркування. У більшості випадків місце слід купувати окремо, але бувають і виключення. Саме тому варто уточнити ці моменти заздалегідь.

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.