Держстат розповів про зниження об'ємів будівництва 01/03/2019

До списку новин
Держстат розповів про зниження об'ємів будівництва

Державна служба статистики опублікувала на офіційному сайті експрес-випуск про «Житлове будівництво у 2018 році». Згідно зі статистичними даними в 2018 році в експлуатацію було прийнято близько 8,7 млн квадратних метрів нерухомості (більше 103 тис. квартир). У порівнянні з 2017 роком різниця становить мінус 5,7%. У містах прийнято в експлуатацію 5,6 млн кв. м (65% від загального обсягу), а в сільській місцевості – 3 млн кв. м (35%).

Приблизно чверть всього житлового фонду склали однокімнатні квартири (26,5 тис. штук). Більше половини всіх об'єктів нерухомості розташовані у багатоквартирних будинках. Середній розмір 1 квартири складає 84 квадрата.

Хороші темпи будівництва показує Херсонська, Чернівецька, Харківська і Волинська область. При цьому будівництво у Вінницькій, Запорізькій області, а також місті Києві помітно знизилося.

Будівництво дачних і садових будинків, навпаки, виросло на 15,3% у порівнянні з 2017 роком.

 

Вас також може зацікавити:

Що було з ринком нерухомості Києва в 2018

Витрати на обігрів багатоповерхових будинків в Україні в 5 раз вище, ніж у Європі

Управителів багатоквартирних будинків змусять проходити професійну атестацію

Ініційоване обговорення нового законопроекту про захист прав інвесторів

3 важливих кроки інвестора при «заморожуванні» будівництва

 

Читайте також
KyivBuild - лідируюча будівельна виставка України.
13-а Міжнародна виставка побутового та промислового обладнання для опалення, водопостачання, сантехніки, кондиціонування і вентиляції Aquatherm Almaty 2020.
Запрошуємо Вас з 4 по 6 листопада 2020 року на 22-гу Казахстанську Міжнародну будівельну та інтер'єрну виставку AstanaBuild.