Управителів багатоквартирних будинків змусять проходити професійну атестацію 17/12/2018

До списку новин
Управителів багатоквартирних будинків змусять проходити професійну атестацію

З новою ініціативою виступив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Він заявив, що в 2019 році запуститься нова програма атестації управителів багатоквартирних будинків. Такий підхід дозволить відсіяти непрофесіоналів та підвищити загальну якість послуг. Чиновник відзначив, що це дуже важливий крок до становлення ринку досвідчених керівників. В Україні приблизно 250 тисяч багатоквартирних будинків. Кожний мешканець такої нерухомості зобов'язан отримувати послуги винятково високої якості.

Пізніше державні органі розроблять необхідні документи, які будуть регулювати атестацію. Підготують список вимог, перелік дозвільних паперів, підстави для відмови в атестації.

Нові правила напряму вплинуть на керуючі компанії. Тепер у їхньому штаті обов'язково повинен бути як мінімум один співробітник, який склав іспит.

 

Вас також може зацікавити:

Держстат розповів про зниження об'ємів будівництва

Що було з ринком нерухомості Києва в 2018

Ініційоване обговорення нового законопроекту про захист прав інвесторів

Будівельна компанія «Вертикаль» отримала нагороду за перемогу в номінації «Найкращий маркетинг»

Правильне оформлення акту-прийому передачі нерухомості

Читайте також
KyivBuild - лідируюча будівельна виставка України.
13-а Міжнародна виставка побутового та промислового обладнання для опалення, водопостачання, сантехніки, кондиціонування і вентиляції Aquatherm Almaty 2020.
Запрошуємо Вас з 4 по 6 листопада 2020 року на 22-гу Казахстанську Міжнародну будівельну та інтер'єрну виставку AstanaBuild.