Нафтогаз повідомив умови безкоштовних лічильників для споживачів 04/02/2019

До списку новин
Нафтогаз повідомив умови безкоштовних лічильників для споживачів

Представник компанії «Нафтогаз» уточнив інформацію про надання споживачам газу безкоштовних лічильників. Встаткування будуть монтувати безкоштовно тільки у випадку підписання контракту зі споживачем блакитного палива.

Голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболев на прес-конференції з журналістами відзначив, що повністю підтримує бажання Кабінету міністрів вирішити ситуацію з лічильниками. Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про намір найближчим часом зобов'язати «Нафтогаз» встановлювати прилади обліку за свій рахунок.

По оцінці компанії сьогодні в Україні приблизно 3 млн домогосподарств не мають встановлених лічильників. Вартість встаткування складе 1200-1300 гривень за 1 прилад обліку.

 

Вас також може зацікавити:

Витрати на обігрів багатоповерхових будинків в Україні в 5 раз вище, ніж у Європі

Як заощадити на комунальних послугах у квартирі: 4 лайфхака для власників

Управителів багатоквартирних будинків змусять проходити професійну атестацію

Держстат розповів про зниження об'ємів будівництва

Ініційоване обговорення нового законопроекту про захист прав інвесторів

Читайте також
Спеціалізована експозиція Villa & Leisure Expo, яка відбудеться в рамках X Міжнародної спеціалізованої виставки ЄвроБудЕкспо 2020.
Схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному г…
Поруч знаходиться великий парк з прогулянковими зонами, спортивним та воркаут майданчиками, зоною для вигулу та дресирування собак, дитячим ігровим майданчиком.