Обране
В обраному: 0 об'єктiв

Мінрегіонбуд дозволив проектувати багаторівневі паркінги у будівлях 12/03/2019

Мінрегіонбуд дозволив проектувати багаторівневі паркінги у будівлях

Нові містобудівні норми дозволять проектувати та будувати паркінги на кілька рівнів у громадських будівлях до 5 поверхів. Також оновлені ДБН дозволять вводити в експлуатацію автоматизовані підземні паркінги у будівлях до 9 поверхів. Документ опублікований в офіційних джерелах і набуває чинності 01 червня 2019 року.

Лев Парцхаладзе, який займає посаду заступник міністра регіонального розвитку, розповів про пробіли у попередніх будівельних нормах. Раніше в документі не регламентувалися основні вимоги до забудовників у плані будівництва паркінгів. Тому автостоянки будувалися на першому поверсі та мали всього один рівень, що не зовсім зручно для автомобілістів. Новий документ дозволить заощаджувати місце і задовольняти потреби всіх автовласників. Також новий регламент допоможе змінити зовнішній вигляд багатьох ЖК, а ще позбавить квартали від великої кількості авто на майданчиках.

Громадські будівлі та споруди тепер обзаведуться власними просторими паркуваннями. Підземні автостоянки будуть мати ліфти або підйомники для зручності. Також у ДБН додана норма, яка регулює розташування в'їздів та виїздів з паркувань. Автомобільний потік повинен бути максимально віддалений від вікон житлових будинків, громадських приміщень, вікон загальноосвітніх установ і дитячих садків.

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.