Обране
В обраному: 0 об'єктiв

Клубний будинок Spas Sky введений в експлуатацію 01/04/2018

Клубний будинок Spas Sky введений в експлуатацію
"Клубний будинок «Spas Sky» (Спас Скай)"

Елітна новобудова Spas Sky по вулиці Спаська, 35 готова до заселення майбутніми мешканцями. Будівельна компанія УкрБуд розпродає останні квартири в клубному будинку на Подолі. Усі роботи завершилися в строго встановлений термін. Державна архітектурно-будівельна інспекція видала сертифікат 30 березня 2018 року.

Spas Sky – один із самих вдалих об'єктів забудовника, який розташований практично в центрі столиці. Цей будинок привертає увагу інвесторів не тільки вдалою локацією (до метро Контрактова площа всього 10 хвилин ходьби), але й відносно низкою вартістю квадрата для такого класу житла. Будинок знаходиться поруч із набережною Дніпра і основними об'єктами інфраструктури. Така новобудова відмінно підійде як бізнесменам, які постійно переміщаються по Києву, так і молодих родинах з дітьми.

Будинок відрізняється привабливими лініями фасаду і оригінальним внутрішнім облаштуванням. Місця загального користування мають дизайнерський ремонт, підвісні стелі, керамограніт на підлозі та пожежобезпечні двері.

У новобудові на дев'ять поверхів розміститься всього 76 квартир площею від 60 до 117 квадратів. Кількість кімнат варіюється від однієї до трьох, а ще тут представлені дворівневі варіанти. Планом передбачений підземний паркінг із ліфтом до житлових поверхів, охорона території, відеоспостереження і консьєрж. У кожному об'єкті буде встановлено спеціальне обладнання для контролю над споживанням ресурсів. Spas Sky підключений до системи CLAP («розумний будинок»). Одна з особливостей такої інновації – у випадку аварійної ситуації можна перекрити комунікації та зберегти майно.

Девелопер завершує останні покрівельні та фасадні роботи, а також благоустрій прилягаючої території. Протягом декількох наступних місяців будуть закінчені всі роботи і будинок зможе прийняти перших власників нерухомості. Згідно з діючим законодавством і договорам з інвесторами, заселення відбувається поетапно.

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.