Обране
В обраному: 0 об'єктiв

Гендиректор «Укрбуд Девелопмент» знову в рейтингу кращих топ-менеджерів України 10/08/2018

Гендиректор «Укрбуд Девелопмент» знову в рейтингу кращих топ-менеджерів України
УКРБУД

Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» оголосив результати щорічного рейтингу кращих топ-менеджерів України. У списку учасників опинилися 300 керівників найбільших компаній, що представляють 19 галузей економіки. В першу сотню кращих управлінців країни увійшов гендиректор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

При складанні рейтингу автори вивчили фінансову звітність компаній за 2017-й рік, від якої залежала половина підсумкової оцінки - 50% фінального балу склала рентабельність чистих продажів компанії за минулий рік. Ще 30% - це оцінка, яку давали 10 профільних HR-експертів, аналізуючи особисту, інноваційну та корпоративну ефективність топ-менеджера. Останні 20% склали голоси читачів порталу Delo.UA, для яких було організовано онлайн-голосування на сайті. Результати голосування були ретельно перевірені на наявність різного роду накруток, аби підсумковий бал був максимально об'єктивним.

Олег Майборода очолює «Укрбуд Девелопмент» з 2013 року. Компанія є девелопером всіх проектів будівельної корпорації «Укрбуд» в Києві та зараз будує 25 житлових комплексів. Загалом на сьогоднішній день «Укрбуд» здав в експлуатацію 58 будинків в столиці та понад 9 тисяч квартир.


В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.