Гендиректор «Укрбуд Девелопмент» знову в рейтингу кращих топ-менеджерів України 10/08/2018

До списку новин
Гендиректор «Укрбуд Девелопмент» знову в рейтингу кращих топ-менеджерів України
УКРБУД

Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» оголосив результати щорічного рейтингу кращих топ-менеджерів України. У списку учасників опинилися 300 керівників найбільших компаній, що представляють 19 галузей економіки. В першу сотню кращих управлінців країни увійшов гендиректор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

При складанні рейтингу автори вивчили фінансову звітність компаній за 2017-й рік, від якої залежала половина підсумкової оцінки - 50% фінального балу склала рентабельність чистих продажів компанії за минулий рік. Ще 30% - це оцінка, яку давали 10 профільних HR-експертів, аналізуючи особисту, інноваційну та корпоративну ефективність топ-менеджера. Останні 20% склали голоси читачів порталу Delo.UA, для яких було організовано онлайн-голосування на сайті. Результати голосування були ретельно перевірені на наявність різного роду накруток, аби підсумковий бал був максимально об'єктивним.

Олег Майборода очолює «Укрбуд Девелопмент» з 2013 року. Компанія є девелопером всіх проектів будівельної корпорації «Укрбуд» в Києві та зараз будує 25 житлових комплексів. Загалом на сьогоднішній день «Укрбуд» здав в експлуатацію 58 будинків в столиці та понад 9 тисяч квартир.


Читайте також
7 дієвих способів захисту квартири від грабіжників.
Схема обміну старого житла на нове з усіма перевагами і недоліками.
Класифікація житла в новобудовах на українському ринку нерухомості.