Корпорація «Укрбуд» оголосила про старт продажів в житловому комплексі SKY AVENUE 21/08/2018

До списку новин
Корпорація «Укрбуд» оголосила про старт продажів в житловому комплексі SKY AVENUE
"ЖК SKY AVENUE (СКАЙ АВЕНЮ)"

Корпорація «Укрбуд» розпочинає будівництво нового проекту в Солом’янському районі Києва – SKY AVENUE. Цей житловий комплекс комфорт-класу  розташований на вулиці Народного Ополчення в кількох хвилинах пішої ходи від Севастопольської площі та складається з восьми будинків.

Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін керамічною цеглою. Всі квартири житлового комплексу будуть обладнані першою українською системою розумного дому CLAP. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення.

Публічний простір в межах SKY AVENUE спроектований за концепцією «двір без машин», завдяки чому перебування на прибудинковій території буде комфортним та безпечним. Для автомобілів передбачені одно- та дворівневі підземні паркінги із системою відеоспостереження, а гостьові стоянки винесено за межі дворів. 

Будинки розташовані таким чином, аби утворити затишні і зелені внутрішні двори з дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку. Крім того, крізь весь комплекс проходитиме широкий пішохідний променад із зеленими насадженнями та добре освітленими велосипедними доріжками. В проекті 3-ї черги комплексу заплановане будівництво власного дошкільного закладу та місць спортивно-оздоровчого призначення. Поруч також знаходяться школи, дитячі садочки, центри раннього розвитку дітей, фітнес-клуби, відділення банків та інші об’єкти інфраструктури.

Наразі відкрито продажі квартир в другій секції першого будинку SKY AVENUE. Доступні двокімнатні квартири з другого по п’ятий поверх площею від 70,3 до 82,16 м2 та трикімнатні квартири з 6 по 15 поверх площею 95,45 м2. Ознайомитися з плануваннями можна на сайті комплексу.

Для отримання більш детальної інформації про SKY AVENUE запрошуємо Вас до відділів продажів за адресами: 

Головний: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний: м. Київ, вул. Сверстюка, 23

Наші менеджери з задоволенням нададуть відповіді на Ваші питання.

Читайте також
Класифікація житла в новобудовах на українському ринку нерухомості.
Що таке форвардний контракт і його "підводні камені" при купівлі нерухомого майна.
Основні аспекти формування вартості нерухомого майна.