Обране
В обраному: 0 об'єктiв

Корпорація «Укрбуд» оголосила про старт продажів в житловому комплексі SKY AVENUE 21/08/2018

Корпорація «Укрбуд» оголосила про старт продажів в житловому комплексі SKY AVENUE
"ЖК SKY AVENUE (СКАЙ АВЕНЮ)"

Корпорація «Укрбуд» розпочинає будівництво нового проекту в Солом’янському районі Києва – SKY AVENUE. Цей житловий комплекс комфорт-класу  розташований на вулиці Народного Ополчення в кількох хвилинах пішої ходи від Севастопольської площі та складається з восьми будинків.

Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін керамічною цеглою. Всі квартири житлового комплексу будуть обладнані першою українською системою розумного дому CLAP. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення.

Публічний простір в межах SKY AVENUE спроектований за концепцією «двір без машин», завдяки чому перебування на прибудинковій території буде комфортним та безпечним. Для автомобілів передбачені одно- та дворівневі підземні паркінги із системою відеоспостереження, а гостьові стоянки винесено за межі дворів. 

Будинки розташовані таким чином, аби утворити затишні і зелені внутрішні двори з дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку. Крім того, крізь весь комплекс проходитиме широкий пішохідний променад із зеленими насадженнями та добре освітленими велосипедними доріжками. В проекті 3-ї черги комплексу заплановане будівництво власного дошкільного закладу та місць спортивно-оздоровчого призначення. Поруч також знаходяться школи, дитячі садочки, центри раннього розвитку дітей, фітнес-клуби, відділення банків та інші об’єкти інфраструктури.

Наразі відкрито продажі квартир в другій секції першого будинку SKY AVENUE. Доступні двокімнатні квартири з другого по п’ятий поверх площею від 70,3 до 82,16 м2 та трикімнатні квартири з 6 по 15 поверх площею 95,45 м2. Ознайомитися з плануваннями можна на сайті комплексу.

Для отримання більш детальної інформації про SKY AVENUE запрошуємо Вас до відділів продажів за адресами: 

Головний: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний: м. Київ, вул. Сверстюка, 23

Наші менеджери з задоволенням нададуть відповіді на Ваші питання.

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.