На архітектурному фестивалі PROSTONEBA представили підсумки воркшопу з «Укрбуд» 18/07/2018

До списку новин
На архітектурному фестивалі PROSTONEBA представили підсумки воркшопу з «Укрбуд»
УКРБУД

У Києві відбувся Всеукраїнський архітектурний фестиваль PROSTONEBA, який проводиться вже п'ятий рік поспіль. Протягом трьох днів учасники однієї з найбільших архітектурних подій країни ділилися своїм баченням розвитку сучасного міського середовища. Крім того, прямо на фестивалі були представлені два проекти благоустрою громадського простору біля одного з житлових комплексів, який збудує в Києві будівельна корпорація «Укрбуд».

У ювілейний п'ятий рік проведення архітектурного фестивалю корпорація стала його генеральним партнером. Напередодні заходу «Укрбуд» організував воркшоп для молодих архітекторів і дизайнерів, готових спробувати свої сили в створенні власних проектів, які відповідали б сучасним світовим тенденціям в облаштуванні публічного простору біля житлових будинків. Розбившись на дві групи під керівництвом досвідчених архітекторів-урбаністів Станіслава Дьоміна та Влодко Зотова, протягом двох тижнів учасники воркшопу готували власні пропозиції, які в підсумку представили на фестивалі PROSTONEBA.

- Архітектура міста має для нас велике значення. Ми будуємо, враховуючи тенденції сучасної урбаністики. Це постійний пошук цікавих рішень для фасадів житлових комплексів, холів і внутрішнього оформлення. «Укрбуд» активно впроваджує інноваційні рішення при розробці нових об'єктів, тому взаємодія з молодими архітекторами, безумовно, важлива для нас, - зазначив заступник генерального директора компанії «Укрбуд Девелопмент» Сергій Бурлаков.

Який з двох проектів виявився кращим, стане відомо вже в найближчі дні - після остаточного підбиття підсумків воркшопу. При цьому переможці отримають можливість втілити свої ідеї вже в складі робочої групи з благоустрою житлового комплексу корпорації «Укрбуд».

Читайте також
Класифікація житла в новобудовах на українському ринку нерухомості.
Що таке форвардний контракт і його "підводні камені" при купівлі нерухомого майна.
Основні аспекти формування вартості нерухомого майна.