Обране
В обраному: 0 об'єктiв

На архітектурному фестивалі PROSTONEBA представили підсумки воркшопу з «Укрбуд» 18/07/2018

На архітектурному фестивалі PROSTONEBA представили підсумки воркшопу з «Укрбуд»
УКРБУД

У Києві відбувся Всеукраїнський архітектурний фестиваль PROSTONEBA, який проводиться вже п'ятий рік поспіль. Протягом трьох днів учасники однієї з найбільших архітектурних подій країни ділилися своїм баченням розвитку сучасного міського середовища. Крім того, прямо на фестивалі були представлені два проекти благоустрою громадського простору біля одного з житлових комплексів, який збудує в Києві будівельна корпорація «Укрбуд».

У ювілейний п'ятий рік проведення архітектурного фестивалю корпорація стала його генеральним партнером. Напередодні заходу «Укрбуд» організував воркшоп для молодих архітекторів і дизайнерів, готових спробувати свої сили в створенні власних проектів, які відповідали б сучасним світовим тенденціям в облаштуванні публічного простору біля житлових будинків. Розбившись на дві групи під керівництвом досвідчених архітекторів-урбаністів Станіслава Дьоміна та Влодко Зотова, протягом двох тижнів учасники воркшопу готували власні пропозиції, які в підсумку представили на фестивалі PROSTONEBA.

- Архітектура міста має для нас велике значення. Ми будуємо, враховуючи тенденції сучасної урбаністики. Це постійний пошук цікавих рішень для фасадів житлових комплексів, холів і внутрішнього оформлення. «Укрбуд» активно впроваджує інноваційні рішення при розробці нових об'єктів, тому взаємодія з молодими архітекторами, безумовно, важлива для нас, - зазначив заступник генерального директора компанії «Укрбуд Девелопмент» Сергій Бурлаков.

Який з двох проектів виявився кращим, стане відомо вже в найближчі дні - після остаточного підбиття підсумків воркшопу. При цьому переможці отримають можливість втілити свої ідеї вже в складі робочої групи з благоустрою житлового комплексу корпорації «Укрбуд».

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.