У ЖК SOLAR CITY відкрився відділ продажів 04/09/2018

До списку новин
У ЖК SOLAR CITY відкрився відділ продажів
"ЖК SOLAR CITY"

На території житлового комплексу SOLAR CITY, який будується корпорацією «УКРБУД» в Святошинському районі столиці, почав роботу відділ продажів. У покупців є можливість придбати квартири від одно- до трикімнатних в другому будинку та двокімнатні - в третьому. Площа приміщень варіюється від 39,18 до 105,59 м2.

Наразі в першому будинку житлового комплексу ведуться монолітні роботи з 19 по 21 поверх, наближається до завершення кладка зовнішніх і внутрішніх цегляних стін і перегородок. У другому будинку виконані підготовчі роботи, найближчим часом почнеться заливка фундаментної плити.

Нагадаємо, що житловий комплекс SOLAR CITY - це сучасний комплекс комфорт-класу, розташований на Святошинській площі в Києві. Він складається з 4 будинків з вбудованими приміщеннями. На території ЖК передбачено підземний паркінг, спортивні та дитячі майданчики. Перші поверхи комплексу призначені для комерційного використання. Всі квартири в SOLAR CITY будуть оснащені системою розумного дому CLAP.

 

Вас такожм може зацікавити:

Планується старт продажу квартир в п’ятьох ЖК від УКРБУД

Програма лояльності «Дякуємо за довіру»

Гендиректор «Укрбуд Девелопмент» знову в рейтингу кращих топ-менеджерів України

Розпочато продаж квартир в 3-му будинку ЖК SOLAR CITY

Прорив з Укрбуд в новому динамічному відео

Читайте також
Тренди інтернет-маркетингу, збільшення конверсії покупців з сайту і підняття в топ видачі не виходячи з дому.
Ефективний майданчик для презентації товарів і послуг, місце зустрічі і налагодження ділових контактів, обговорення питань розвитку будіндустрії та енергетики в Запорізькому регіоні.
Огляд столичних новобудов з оновленою системою безпеки і контролю.