Будівництво житлового комплексу «Гармонія» підходить до завершення 31/08/2018

До списку новин
Будівництво житлового комплексу «Гармонія» підходить до завершення
"ЖК Гармонія"

Будівництво житлового комплексу «Гармонія» від корпорації «УКРБУД», який знаходиться в Святошинському районі Києва, наближається до завершення. На даний час ведуться фінальні фасадні роботи та роботи з благоустрою прибудинкової території. Крім того, будівельники закінчують облицювання плиткою місць загального користування та встановлюють ліфтове обладнання.

Також на території житлового комплексу вже створені два теплових пункти. Вони дозволять більш ефективно використовувати енергоресурси при наданні мешканцям комунальних послуг.

Нагадаємо, що ЖК «Гармонія» - це сучасний комплекс комфорт-класу, розташований на вулиці Стуса, 7 в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Житомирська». Це односекційний будинок висотою 25 поверхів. Всі квартири житлового комплексу будуть обладнані системою розумного дому CLAP.

Приміщення на першому поверсі будинку призначені для комерційного використання. На прибудинковій території будуть дитячі та спортивні майданчики, а в пішій доступності знаходяться дитячі садки та школи. Неподалік розташований спортивний комплекс «Наука».

 

Читайте також
Що таке форвардний контракт і його "підводні камені" при купівлі нерухомого майна.
Основні аспекти формування вартості нерухомого майна.
Визначення понять квартира та апартаменти, основні відмінності між ними.