Обране
В обраному: 0 об'єктiв

Для ЖК CRYSTAL HOUSE представили дизайн інтер'єрів 15/08/2018

Для ЖК CRYSTAL HOUSE представили дизайн інтер'єрів
"ЖК CRYSTAL HOUSE (Крістал Хаус)"

Студія архітектурної 3D-візуалізації STG Innovations представила дизайн-рішення для квартир житлового комплексу CRYSTAL HOUSE, який будується корпорацією «Укрбуд» в Голосіївському районі Києва. Дизайнери розробили кілька пропозицій оформлення інтер'єрів з урахуванням основних потреб майбутніх мешканців. При розробці основну увагу приділили комфорту та раціональному використанню простору.

Передусім перед фахівцями стояло завдання виконати дизайн-рішення для дворівневої квартири, включаючи вітальню, кухню, ванну, передпокій, гардеробну, дитячі кімнати, спальні, кабінет і коридори. Перевагу віддали стилям ар-деко, мінімалізму, сучасній еклектиці та скандинавському стилю.

Так, приміщення в стилі ар-деко виділяються використанням сміливих геометричних форм, напівтонів, етнічних візерунків, строкатих орнаментів. Основний акцент зробили на високий рівень комфорту, який досягається в тому числі завдяки використанню технічних інновацій.

Для приміщень в скандинавському стилі характерна простота, універсальність і практичність. У такому інтер'єрі переважають натуральні матеріали, світлі тони та лаконічні форми, що припаде до душі людям, які цінують атмосферу умиротворення та спокою.

А ось любителям експериментів підійде сучасна еклектика - стиль з широкими можливостями. В його рамках дизайнери використовували поєднання образів та ідей з різних періодів часу.

Простір в стилі мінімалізм традиційно відрізняється стриманістю та строгістю оформлення. Цього вдалося домогтися завдяки високій функціональності предметів інтер'єру, правильній «геометрії» форм і акценту на двох базових кольорах.

Нагадаємо, що житловий комплекс CRYSTAL HOUSE - це чотирьохсекційний будинок змінної поверховості з паркінгом та упорядкованою територією, який зводиться на вулиці Жилянській в Києві. Він створюється з урахуванням всіх сучасних вимог до житла преміум-класу та має унікальний архітектурний стиль. Всі квартири в CRYSTAL HOUSE також будуть обладнані першою українською системою розумного будинку CLAP.

Отримати більш детальну інформацію про наявні дизайн-рішення можна у відділах продажів корпорації «Укрбуд».

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.