Власники нерухомості в ЖК Комфорт Таун змогли заробити 25 000 грн на переробці сміття 26/02/2018

До списку новин
Власники нерухомості в ЖК Комфорт Таун змогли заробити 25 000 грн на переробці сміття
"ЖК Комфорт Таун (Comfort Town)"

Згідно з чинним законодавством, з першого січня кожний мешканець багатоквартирного будинку повинен сортувати сміття. Але власники квартир у ЖК Комфорт Таун від Кан Девелопмент ще півроку назад взяли ініціативу у свої руки і змогли непогано заробити на цьому. За переробку сміття мешканці заробили 25 тисяч гривень, з яких 20 тисяч становить чистий дохід. Усього за 6 місяців активісти здали вторсировини майже на 1000 доларів. Цю суму збираються витратити на облаштування містечка, де деякі пустирі планують засадити зеленими чагарниками. Торік активні мешканці змогли зібрати гроші на реставрацію дитячого майданчика, а в цьому їм вдалося заробити їх самостійно і при цьому зробити Київ чистіше.

Як зізнаються активісти, така робота із самого початку розглядалася як тривалий забіг, а не спринт. Усі розуміли, що сортування і здача вторсировини – процес довгий. Багато відмовилися від цієї ідеї, але на їх місце приходили інші ентузіасти і справа продовжувалась. Також були певні проблеми з підрядником, який повинен був переробляти сміття. Але активісти все ж змогли знайти добропорядну компанію «Київміськвторресурси». Завдяки великій мережі пунктів прийому вдалося швидко здати декілька тон макулатури, склобою, алюмінієвих банок, ПЕТ-пляшок і кришок, а також текстильних відходів.

 

Вас також може зацікавити:

Україна на порозі електронної системи оцінки нерухомості

На якому етапі будівництва краще купувати квартиру

Аналіз ринку столичної житлової нерухомості від інвестиційно-девелоперської компанії UDP

«Perfect Group» в рейтинге лучших застройщиков Киева

Забудовник KAN DEVELOPMENT представив інвесторам квартал Respublika

Читайте також
KyivBuild - лідируюча будівельна виставка України.
13-а Міжнародна виставка побутового та промислового обладнання для опалення, водопостачання, сантехніки, кондиціонування і вентиляції Aquatherm Almaty 2020.
Запрошуємо Вас з 4 по 6 листопада 2020 року на 22-гу Казахстанську Міжнародну будівельну та інтер'єрну виставку AstanaBuild.