Обране
В обраному: 0 об'єктiв

У ЖК «Кирилівський Гай» відкрився відділ продажів 22/06/2018

У ЖК «Кирилівський Гай» відкрився відділ продажів
"ЖК Кирилівський Гай"

Відкрився відділ продажів житлового комплексу «Кирилівський Гай», який корпорація «Укрбуд» будує в Шевченківському районі Києва. Цей ЖК комфорт-класу отримав свою назву через близькість до однойменного урочища та розташувався поруч зі станціями метро Лук'янівська і Дорогожичі.

Комплекс складається з шести будинків різної висотності - від 12 до 25 поверхів. У ньому передбачено підземний паркінг, зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, велосипедні доріжки, зони вигулу собак. Крім продуманого благоустрою, мешканці «Кирилівського Гаю» також отримають новий дитячий садок, будівництво якого вже почалося.

Зараз в чотирьох будинках ЖК йдуть покрівельні роботи, утеплення фасадів мінеральною ватою, встановлення енергоефективних вікон і проведення внутрішніх комунікацій - опалювальних, водопостачання, електромереж.

Відділ продажів житлового комплексу «Кирилівський Гай» розташований поряд з будівельним майданчиком по вулиці Багговутівській, 1А. Клієнти можуть на власні очі побачити динаміку будівництва, а також отримати кваліфіковану консультацію менеджерів, ознайомитися з планувальними рішеннями квартир, дізнатися про будівельні матеріали, які використовуються при зведенні житлового комплексу, спеціальні акції та умови придбання.

Відділ продажів працює по буднях з 10.00 до 19.00, в суботу з 10.00 до 18.00, неділя - вихідний.

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.