Обране
В обраному: 0 об'єктiв

У Дніпрі добудують Катеринославський бульвар 29/08/2018

У Дніпрі добудують Катеринославський бульвар
"ЖК Катеринославський I"

Одну з визначних пам'яток і атмосферних місць Дніпра, Катеринославський бульвар, добудують. Він розташований в самому серці мегаполісу і закритий для проїзду автомобілів. За багатолюдність, стильну архітектуру і вечірнє сяйво вогнів бульвар навіть прозвали Дніпровським Арбатом. Новий пішохідний бульвар з'явиться на сусідній вулиці Південної. Ініціатором проекту виступила дніпровська девелоперська компанія Alef Estate, а автором проекту майбутнього бульвару - архітектурне бюро Filimonov & Kashirina architects. Проект нового бульвару досить простий і в той же час універсальний. За задумом архітекторів вулиця буде поділена на три поздовжні частини. Зони, розташовані ближче до будинків, призначені для зручності пішоходів, а простору і креативно оформлену центральну частину можна використовувати для різних заходів на свіжому повітрі - наприклад, невеликих вуличних концертів або перфомансів.


Родзинкою центру бульвару повинен стати незвичайний елемент - штучний струмок, протяжність якого складе близько 200 метрів. Трикутне гирлі струмка архітектори планують прикрасити невеликими фонтанами, а у вечірній час водний потік (втім, як і весь бульвар) буде особливим чином підсвічений. Крім того, спеціальні вуличні ліхтарі створять реалістичний ефект відблисків води на навколишніх будівлях. Це видовище обіцяє бути не просто красивим, а зачаровує, адже водна стихія відома своїм заспокійливим дією і здатністю гармонізувати простір. «Ідея струмка виникла у нас не просто так, це своєрідне нагадування про місцевій річці Половицю, яка була взята в бетонний колектор ще в кінці XIX століття і до цих пір протікає в такому вигляді під місцем проектування», - розповідає архітектор Сергій Філімонов. - «Ми впевнені, що цей незвичайний водойму, аналогів якому в Україні немає, створить на бульварі особливу атмосферу, пожвавить це місце і навіть стане його символом». Не забули автори проекту і про самих маленьких Дніпрянах, які гулятимуть на новому бульварі: для них обладнають дитячий майданчик нового покоління - з м'яким гумовим покриттям і безпечними рельєфами.


Ну а фактуру і принцип мощення пішохідного простору вулиці Південній, а також його декоративні елементи (кам'яні лавки, кулі і т.д.), архітектори повторять за зразком сусідньої Катеринославського бульвару, щоб вони гармонійно доповнювали один одного і візуально виглядали єдиною структурою. «Ми впевнені, що нова пішохідна вулиця стане не менш популярним місцем для прогулянок, ділових і романтичних зустрічей, культурного дозвілля жителів і гостей Дніпра, ніж знаменитий Катеринославський бульвар. Адже подібні пішохідні простору - це сучасний європейський тренд, який тільки починають брати на замітку українські міста », - відзначають в Alef Estate. У червні цього року проект нового пішохідного бульвару на вулиці Південна став лауреатом щорічного огляду-конкурсу кращих архітектурних проектів і реалізованих об'єктів «Премія Національної спілки архітекторів України». Робота архітектурного бюро Filimonov & Kashirina architects була нагороджена в номінації «ландшафтний дизайн». 

Коротка довідка про компанію

Alef Estate - найбільша девелоперська компанія України, організована в 2001 році в Дніпрі. Займається розробкою і розвитком масштабних бізнес-проектів по будівництву, реалізації та експлуатації об'єктів торговельної, офісної і житлової нерухомості. До числа відомих об'єктів компанії відносяться Катеринославський бульвар, МФК Cascade Plaza, ТРК МОСТ-сіті, ТДК Босфор, БЦ Призма, МФК Енігма, і ін. За 17 років існування на ринку нерухомості компанія Alef Estate реалізувала більше 400 тис. Кв.м., на стадії будівництва близько 180 тис. Кв.м.

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.