Будівельники приступили до облаштування фундаменту підземного паркінгу ЖК Twin House 13/07/2018

До списку новин
Будівельники приступили до облаштування фундаменту підземного паркінгу ЖК Twin House
"ЖК Twin House"

Будівельники корпорації «Укрбуд» повністю закінчили монолітно-каркасні роботи в першій секції ЖК Twin House, який зводиться в Деснянському районі Києва. Крім того, фахівці приступили до облаштування фундаменту підземного паркінгу комплексу.

Twin House - це житловий будинок комфорт-класу, що складається з трьох секцій висотою від 13 до 25 поверхів. Від багатьох інших проектів він відрізняється оригінальними плануваннями квартир. Серед запропонованих клієнтам варіантів є як однокімнатні площею 35 квадратних метрів, так і дворівневі апартаменти площею до 130 метрів. При цьому в другій 13-поверховій секції будуть тільки дво- та трирівневі однокімнатні квартири з чотириметровими стелями. Спеціально для таких планувань партнери «Укрбуд» підготували авторські дизайн-проекти.

Всі квартири житлового комплексу будуть обладнані ексклюзивною для будинків «Укрбуд» системою розумного будинку CLAP. Причому платити додатково за неї мешканцям не доведеться - система встановлюється забудовником за замовчуванням.

Серед інших виразних особливостей Twin House варто відзначити зону відпочинку для мешканців та їх гостей, яка буде розташована на даху другої секції. Крім того, на першому поверсі першої секції заплановано розміщення громадських закладів: кафе, салону краси, продуктового магазину та дитячої розвиваючої студії.

Читайте також
Схема обміну старого житла на нове з усіма перевагами і недоліками.
Класифікація житла в новобудовах на українському ринку нерухомості.
Що таке форвардний контракт і його "підводні камені" при купівлі нерухомого майна.