Обране
В обраному: 0 об'єктiв

«Perfect Group» в рейтингу кращих забудовників Києва 04/11/2016

Журнал «Особистий рахунок» (жовтень, 2016) опублікував рейтинг кращих забудовників Києва, в якому компанія «Perfect Group» зайняла гідне місце, увійшовши в ТОП-10.

Рейтинг був складений незалежними експертами, які комплексно аналізували надійність забудовників, кількість і якість об'єктів, умови придбання житла, його вартість за квадратний метр і інші чинники, які впливають на якість житла і обслуговування клієнтів в цілому.

Лідерами українського ринку нерухомості за версією даного рейтингу, визнані компанії Київміськбуд і Укрбуд, з якими «Perfect Group» веде ряд партнерських проектів. Вони займають перше і друге місце відповідно.

Компанії «Perfect Group» дуже приємно отримати таку високу оцінку своєї діяльності, особливо, з огляду на той факт, що лідери рейтингу знаходяться на ринку вже десятки років, а бренд Perfect Group почав активно розвиватися тільки в 2016 році. Приємно, що наші досягнення були помічені і оцінені по достоїнству. Також ми пишаємося досягненнями наших партнерів, які знаходяться на вершині рейтингу. Робота в команді з сильними партнерами - це найкращий стимул, який допомагає нам розвиватися і ставати сильнішими з кожним днем.

«Perfect Group» має значну динамікою розвитку. Зараз в столиці відкриті продажу квартир в 4 нових об'єктах, ще 3 - у Київській області. Всього на даний момент по Україні компанія будує і просуває 15 об'єктів. Це вже дозволяє змагатися з лідерами ринку в якості і швидкості будівництва житлових і нежитлових об'єктів.

Довідка: компанія «Perfect Group» - новий бренд на українському ринку нерухомості, який об'єднав під одним ім'ям 28 компаній будівельної галузі. В структуру компанії увійшли: архітектурні і проектні бюро, девелоперські компанії, виробничі, фінансові компанії, експертні групи, які здійснюють нагляд за проектами, а також обслуговуючі організації. Об'єднання в компанію повного циклу дозволяє здійснювати найвищий контроль над якістю, термінами будівництва і рівнем обслуговування вже зданих об'єктів.

На даний момент підприємствами, що увійшли до групи компаній «Perfect Group», реалізовано понад 80 проектів нерухомості в різних областях України, побудовано житло загальною площею 1 036 070 кв.м.

В яку пору року і коли краще купувати або продавати квартиру. Корисні поради.
Найкращі житлові комплекси Печерського району еліт класу, які прийдуться по душі навіть вимогливим інвесторам. 
ТОП ЖК поблизу Карпат, які підкорять навіть вимогливу людину.