13-15 квітня на Арені Львів, відбудеться Форум Новобудов та Інвестицій 19/03/2018

До списку новин
13-15 квітня на Арені Львів, відбудеться Форум Новобудов та Інвестицій

13-15 квітня запрошуємо на Арену Львів всіх, хто шукає квартиру в новобудові або цікавиться інвестиціями в нерухомість з метою збереження та примноження коштів.
Форум Новобудов та Інвестицій — це наймасштабніша подія Західної України в сфері нерухомості та інвестицій.
Під одним дахом зберуться забудовники Львова, Одеси та Києва. Також очікуємо представників з Кіпру.
Це буде справжня "чорна п'ятниця" на ринку нерухомості, оскільки забудовники в рамках Форуму дарують унікальні знижки. Це нагода заощадити до 15% від вартості житла, оцінити 80% пропозиції ринку, заощадити до 2 тижнів часу та просто незабутньо провести час.

Для інвесторів – презентуємо закритий клуб “PRO Invest”, де експерти ринку розкажуть про тонкощі інвестування в нерухомість. Учасники отримають доступ до конфіденційної інформації про допрем’єрні об’єкти нерухомості Львова та Києва.

Цікавитесь ринком нерухомості та архітектурою? Тоді для Вас освітні семінари та панельні дискусії за участі провідних експертів сфери нерухомості: Юліан Чаплінський, Віктор Зотов, Степан Веселовський та багато інших професіоналів поділяться своїм досвідом та знаннями.

Та традиційно даруємо 100 000 грн готівкою учасникам, що зареєструють трьох друзів та фізично будуть присутні на Арені Львів. Також, найактивнішим учасникам, даруємо можливість виграти один із десяти цінних призів.

Реєструйтесь за посиланням: https://forum.novobudovy.pro та до зустрічі на Форумі.

 

Вас також може зацікавити:

Новий житловий комплекс «Львівська площа» від будівельної корпорації РІЕЛ

Деталі програми пільгового кредитування молоді

На якому етапі будівництва краще купувати квартиру

Україна на порозі електронної системи оцінки нерухомості

У Львові відкрили IT House

Читайте також
Спеціалізована експозиція Villa & Leisure Expo, яка відбудеться в рамках X Міжнародної спеціалізованої виставки ЄвроБудЕкспо 2020.
Схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному г…
Поруч знаходиться великий парк з прогулянковими зонами, спортивним та воркаут майданчиками, зоною для вигулу та дресирування собак, дитячим ігровим майданчиком.