13-15 квітня на Арені Львів, відбудеться Форум Новобудов та Інвестицій 19/03/2018

До списку новин
13-15 квітня на Арені Львів, відбудеться Форум Новобудов та Інвестицій

13-15 квітня запрошуємо на Арену Львів всіх, хто шукає квартиру в новобудові або цікавиться інвестиціями в нерухомість з метою збереження та примноження коштів.
Форум Новобудов та Інвестицій — це наймасштабніша подія Західної України в сфері нерухомості та інвестицій.
Під одним дахом зберуться забудовники Львова, Одеси та Києва. Також очікуємо представників з Кіпру.
Це буде справжня "чорна п'ятниця" на ринку нерухомості, оскільки забудовники в рамках Форуму дарують унікальні знижки. Це нагода заощадити до 15% від вартості житла, оцінити 80% пропозиції ринку, заощадити до 2 тижнів часу та просто незабутньо провести час.

Для інвесторів – презентуємо закритий клуб “PRO Invest”, де експерти ринку розкажуть про тонкощі інвестування в нерухомість. Учасники отримають доступ до конфіденційної інформації про допрем’єрні об’єкти нерухомості Львова та Києва.

Цікавитесь ринком нерухомості та архітектурою? Тоді для Вас освітні семінари та панельні дискусії за участі провідних експертів сфери нерухомості: Юліан Чаплінський, Віктор Зотов, Степан Веселовський та багато інших професіоналів поділяться своїм досвідом та знаннями.

Та традиційно даруємо 100 000 грн готівкою учасникам, що зареєструють трьох друзів та фізично будуть присутні на Арені Львів. Також, найактивнішим учасникам, даруємо можливість виграти один із десяти цінних призів.

Реєструйтесь за посиланням: https://forum.novobudovy.pro та до зустрічі на Форумі.

Читайте також
Схема обміну старого житла на нове з усіма перевагами і недоліками.
Класифікація житла в новобудовах на українському ринку нерухомості.
Що таке форвардний контракт і його "підводні камені" при купівлі нерухомого майна.