Обране
В обраному: 0 об'єктiв
2006
Рік заснування
1
Здано ЖК
4
Будується ЖК

Про забудовника Альянс Новобуд

Альянс Новобуд – молодий гравець на ринку нерухомості передмістя Києва. Має позитивний досвід у реалізації нерухомості різного класу. Займається будівництвом житлових об'єктів, а також інфраструктури поблизу. У штаті компанії працює більше 70 професіоналів. Команда створює унікальні новобудови з яскравим архітектурним стилем.

За роки існування забудовник Альянс Новобуд ввів в експлуатацію більше 280 тис. квадратних метрів житла. Високі темпи будівництва дозволяють девелоперу щорічно здавати по 100 тис. квадратів без зниження якості готових об'єктів. Сучасні квартири відрізняються комфортабельністю і мають усе необхідне для комфортного життя. Інвесторам доступні варіанти без оздоблення або з дизайнерським оформленням.

Девелопер використовує в роботі тільки сертифіковані матеріали, які відповідають екологічним нормам. Покупці отримують нерухомість із продуманим плануванням, великими кухнями, світлими житловими кімнатами і підготовленими ванними кімнатами.

Альянс Новобуд продає варіанти в висотних будинках, а також займається створенням котеджних містечок у передмісті столиці.

Каталог новобудов Альянс Новобуд

ЖК Лавандовий
Відмінна ціна
м. Бровари, вул. В. Чорновола
від 667 000 грн
(від 15 700 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Бровари, вул. Київська
від 621 000 грн
(від 14 400 грн м2)
Видалити з обраного?
ЖК Лісовий квартал
Відмінна ціна
м. Бровари, вул. Київська
від 691 000 грн
(від 15 650 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола
від 1 060 000 грн
(від 20 000 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Бровари, вул. Чорновола, 9, 11, 15
Усі квартири продано
Видалити з обраного?

Новобудови забудовника Альянс Новобуд на мапі

Все Новостройки
Натисніть для відображення карти
Новобудови Альянс Новобуд

Новини забудовника Альянс Новобуд

Житловий комплекс бізнес-класу «Медісон Гарденс» у Броварах, одному з найзеленіших і найбільш інфраструктурно розвинених міст – сателітів Києва, офіційно оголосив про старт продажу в…
Провідні забудовники