Оформлення купівлі нерухомості під час війни 06/04/2022

До списку новин
Оформлення купівлі нерухомості під час війни
РІЕЛ

Наразі сотні тисяч українських сімей потребують великої кількості житла. Військовий час не є перепоною ані для будівельних робіт там, де це безпечно, ані для купівлі нерухомості у новобудові, на що є всі законні підстави, зокрема: реєстри юридичних осіб працюють і тому є можливість підписувати Попередні договори купівлі-продажу та Договори купівлі-продажу Форвардного контракту.

З кінця березня РІЕЛ частково відновив свою діяльність у частині львівських об'єктів вищого ступеня готовності, а саме:

  • визначили перелік об'єктів, готовність яких дозволяє завершити будівельні роботи та здати їх в експлуатацію впродовж 3-4 місяців;
  • можна придбати нерухомість у цих об'єктах;
  • відновили будівельно-монтажні роботи на цих об'єктах, склавши навіть пришвидшені плани їх завершення.

Відтак, придбати квартири та апартаменти здебільшого можна шляхом укладання Попереднього договору купівлі-продажу, комерційну нерухомість (нежитлову) - шляхом укладання Договору купівлі-продажу Форвардного Контракту.

Першочергово, перед оформленням Попереднього договору купівлі-продажу чи Договору купівлі-продажу форвардного контракту, покупець повинен ознайомитися з усіма документами, перевірити інформацію про майно, його правовий статус тощо. Безперечно, укладення Попереднього договору купівлі-продажу чи Договору купівлі-продажу Форвардного контракту та його нотаріальне посвідчення – це найбезпечніший та юридично правильний спосіб придбання житлової площі.

А тепер розглянемо порядок оформлення документів на придбання квартир, згідно основним пунктам:

1. Укладається Попередній договір купівлі-продажу квартири у формі, встановленій для Основного договору, згідно з частиною першою статті 635 Цивільного Кодексу України.

2. Всі основні пункти обов'язково узгоджуються у Попередньому договорі купівлі-продажу, а саме:

  • ціна квартири;
  • порядок та строки оплати;
  • плановий термін завершення будівництва багатоквартирного будинку;
  • загальна площа, кількість кімнат, поверх та наповнення

3. Сторони (Продавець та Покупець) погоджують чіткий строк укладення Основного договору купівлі-продажу, відповідно до якого Покупець отримує право власності на квартиру.

4. Попередній договір купівлі-продажу квартири обов'язково нотаріально посвідчується тим нотаріусом, який входить до переліку, сформованого Нотаріальною палатою України, працюючих під час війни.

5. Відповідно до нормативно-правових актів, прийнятих Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України та Міністерством Юстиції України, які стосуються діяльності органів нотаріату в умовах воєнного стану, відсутні перешкоди для укладення Попередніх договорів купівлі-продажу квартир та їх нотаріального посвідчення.

6. Підписання Основних договорів купівлі-продажу та реєстрація права власності наразі не здійснюється, але ця можливість з'явиться одразу, після того, як почнуть працювати реєстри речових прав.

Будемо раді допомогти кожному з придбанням своєї нової оселі.

Разом до перемоги!

Днями відбулась прес-конференція, де представники компанії мали нагоду прокоментувати ситуацію  з ділянкою на вул. Козельницькій.
Попри всі труднощі воєнного часу та масштабні енергетичні виклики, компанія City One Development зберігає свою надійність як девелопер та продовжує активне будівництво і виконання зобов’язань пе…
Попри всі виклики воєнного часу рік був активний і насичений на події та підтвердив репутацію DIM як одного з лідерів ринку нерухомості Києва.