3 новобудови
40 новобудов
2 новобудови
92 новобудови
5 новобудов
DIM
10 новобудов
VP
5 новобудов

Київ – одне із самих популярних міст серед інвесторів, які прагнуть обзавестися житлом. Через підвищений попит на нерухомість тут з'являються нові райони, активно забудовується передмістя, поліпшується інфраструктура і створюються комфортні умови життя. Навіть більш висока вартість 1 м2 житлової площі не лякає покупців, і вони виявляють зацікавленість до будь-яких новобудов Києва.

В 2014-2015 рр. український ринок нерухомого майна переживав серйозний спад. У цей період люди побоювалися купувати об'єкти у багатоквартирних будинках. Однак вже у 2017 році ситуація змінилася в кращу сторону: економічна ситуація в країні стабілізувалася, девелопери адаптували ЖК під вимоги клієнтів і кількість проданих квартир збільшилася.

Зараз у мегаполісі працює більше 400 компаній. Усі вони займаються зведенням житлових комплексів у столиці, передмісті та області. Оскільки потік людей, що бажають влаштуватися у найбільш розвиненому місті України, з кожним роком росте, то й кількість будівельних компаній Києва пропорційно збільшується. Причому потенційні власники житлової площі усе менше дивляться на далекість району від центру і центральних мікрорайонів. Розвинене метро і будівництво нових станцій, величезні магістралі і безліч варіантів громадського транспорту помітно розширюють вибір квартири для інвесторів.

Важливо відзначити і той факт, що девелопери бажають розмежовувати проекти і у більшості випадків не беруться одночасно за 10-15 будинків. Одні фірми фокусують увагу переважно на новобудови економ класу або смарт-квартири. У той час як інші акцентуються на будинках комфорт, бізнес та еліт класу. Бувають виключення, але в них звичайно входять великі гравці ринку начебто «Київміськбуд» або «Інтергал-Буд».

Інвестори у боротьбі між забудовниками Києва можуть легко добитись додаткових опцій житла. Наприклад, знижку на паркомісце у підземному паркінгу, дизайн-проект своєї квартири, зможуть вибрати більш просторі варіанти або знайти максимально продумане планування. Ще бонусом клієнти обзаведуться облагородженою прибудинковою територією, відеоспостереженням, стильними холами.

Головне – вибирайте надійних девелоперів. Ознакою респектабельного партнера є підтримка будівництва перевіреним банком, прямі схеми договорів і дотримання встановлених законодавством норм.