16 новобудов
NDB
1 новобудова
1 новобудова
1 новобудова
1 новобудова
4 новобудови
1 новобудова

За останні 3-4 роки ринок первинної нерухомості в Івано-Франківську переживає розквіт і користується величезним попитом. Чисельність населення у місті зростає і перевищила 235 000 людей. Популярність міста серед українців обумовлено 3 факторами: сприятлива екологія, доступні ціни квартир у новобудовах Івано-Франківська та розвинута інфраструктура. Так що сюди щорічно з'їжджається усе більше інвесторів, що бажають облаштуватися в обласному центрі назавжди або здавати тут житлову площу в оренду.

Підвищена цікавість із боку покупців позитивно впливає на кількість девелоперів. На даний момент тут працює майже 50 будівельних фірм, що пропонують клієнтам житло різного класу, комфортні планування та інфраструктуру. 

Люди мріють переселитися у передмістя або компактний населений пункт, де зможуть отримати комфортабельний рівень життя. Забудовники Івано-Франківська враховують побажання клієнтів і адаптуються під запити інвесторів. От чому тут будівельні фірми застосовують ті ж технології будівництва, матеріали і рішення при облаштуванні багатоквартирних будинків що і столичні. Продумане планування в комбінації з облагородженою прибудинковою територією та вигідними умовами купівлі-продажу допомагають українцям швидко визначитися з покупкою.

Тим паче, у місті добре розвинений промисловий сектор і досить роботи, зручне транспортне повідомлення і маса мікрорайонів, що розбудовуються. Величезний попит на квартири активізує поліпшення інфраструктури навіть у віддалених частинах міста. А це за 5-10 років може суттєво підвищити вартість житлової площі, і покупець стане власником рентабельної нерухомості.

Хоча на первинному ринку працює не так багато організацій, варто проявляти максимум пильності при виборі будівельних компаній Івано-Франківська. Це знизить ризик нарватися на шахраїв або вкласти гроші у довгобуд.

Ознаки надійного забудовника:

  • гарантії з боку респектабельного банку;
  • наявність ліцензії на ведення усіх видів будівельних робіт;
  • гарні відгуки на форумах;
  • значний досвід роботи;
  • відсутність демпінгу цін;
  • ведення невеликої кількості проектів одночасно;
  • дотримання норм якості будівництва і надання документів по запиту.