Ввели в експлуатацію перший будинок з початку війни – першу чергу! 13/04/2022

До списку новин
Ввели в експлуатацію перший будинок з початку війни – першу чергу!
"ЖК Ріел Сіті"

Маємо сьогодні повідомляти хороші новини кожен зі свого фронту нашої країни. Ми – з економічного та соціального. Тож Корпорація Нерухомості РІЕЛ з радістю звітує, що першу чергу ЖК Riel City було введено в експлуатацію, про що свідчить сертифікат готовності об'єкта до експлуатації №ІУ123220326818 виданий Державною інспекцією архітектури та містобудування України.

А це значить, що країна живе та економіка рухається. Так, і під час активних воєнних дій, підприємства, державні установи, фахівці в безпечній частині країни – кожен на своєму місці виконують роботу. Тим самим наближаючи нашу перемогу.

Про Riel City ми кажемо як про життєвий простір, а не житловий комплекс. Наша філософія передбачає більше часу на території, для чого ми й будуємо відкриту інфраструктуру. Якщо хочете квартиру в місці із зеленим сквером, арт-лавами, безліччю зон для відпочинку, тоді це про Riel City.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ з кінця березня відновила роботу на будівельних майданчиках своїх житлових комплексів високого ступеню готовності у Львові. Ми поставили собі за мету здати в експлуатацію якомога більше будинків в найближчі три місяці. Ми хочемо якнайшвидше забезпечити житлом всіх, хто його потребує та виконати свої зобов'язання перед нашими інвесторами.

Бій виграє армія, а війну – економіка. Разом до перемоги!

Передбачена компенсація 3% річних для окремих категорій мешканців Львівської області
Наглядова рада ПрАТ “ХК “Київміськбуд” призначила на посаду Голови правління – президента компанії Василя Олійника.
Результати роботи команди за 12 місяців та висновки по ринку первинної нерухомості Києва.