Введено в експлуатацію будинок № 1 ЖК Krona Park 16/01/2021

До списку новин
Введено в експлуатацію будинок № 1 ЖК Krona Park
"ЖК Krona Park "

Будинок № 1 ЖК Krona Park введено в експлуатацію. Сертифікат: видано державною архітектурно-будівельною інспекцією України. Найближчим часом будинку буде присвоєно поштову адресу.

Технічні характеристики будинку №5:

Загальна площа житлового будинку – 19 049,8 м кв.

Кількість квартир – 301.

Кількість поверхів – 11-15. 

ЖК Krona Park – проєкт бізнес-класу в Броварах. Поруч з комплексом знаходиться великий парк з прогулянковими зонами, спортивним та воркаут майданчиками, зоною для вигулу та дресирування собак, дитячим ігровим майданчиком. У п'яти хвилинах ходьби розташований хвойний ліс. З верхніх поверхів відкриваються приголомшливі панорамні види.

Житловий фонд представлений 1-, 2-, 3-, 4- і 5-ти кімнатними квартирами, в тому числі, дворівневими квартирами з власними терасами, розташованими на верхніх поверхах.

На території комплексу передбачено 5-ти рівневий паркінг, а також комерційні приміщення на перших поверхах.

Комплекс побудовано за монолітно-каркасною технологією з цегляними зовнішніми стінами, утепленими зовні з використанням мінеральної вати. Обслуговувати комплекс буде власна автономна котельня.

Девелопер ЖК Krona Park – компанія Cityconsult Development, що входить у ТОП головних квартироздавачів Києва та столичних передмість, за версією журналу "Новое время" у партнерстві з ЛУН. На рахунку девелопера сотні тисяч метрів готового житла та знакові проєкти у житловій забудові Києва та області.

 

Читайте також
З урахуванням інфляції вкладення в первинний ринок фактично дають щорічний прибуток в розмірі не менше 20-25%
Продажі в сегменті нових форматів житла складуть до 60% від усіх угод на первинному ринку Києва і передмістя
Стабільність забудовника, а також гарантії для покупця, що об'єкт буде завершений вчасно, будуть залежати від стратегії компанії