Стартували продажі квартир нового кварталу ЖК Lucky Land 06/10/2021

До списку новин
Стартували продажі квартир нового кварталу ЖК Lucky Land
"ЖК Lucky Land "

Новий квартал стане першим кроком переосмислення концепції ЖК Lucky Land, головною ідеєю якого є поліцентризм — нова світова тенденція розвитку міст. В її основі твердження, що центром, місцем тяжіння людей з якісним економічним, соціальним та культурним наповненням, може стати будь-який район міста, а не лише центральна його частина. І житловий комплекс Lucky Land стане саме такою точкою міського розвитку! Головне — грамотний, професійний підхід до планування й створення його архітектури та інфраструктури. І група компаній DIM підійшла до цього питання максимально відповідально!

Концепція спроєктована групою компаній DIM спільно з українським архітектурним бюро Archimatika, визнаного найкращим в Україні архітектурним бюро за версією низки премій. Проєкт Lucky Land, в цілому, та новий квартал зокрема, вирізняється унікальним поєднанням інновацій з традиціями київської архітектури. Слоган переосмисленої концепції проєкту — «Місце щасливих людей». Архітектурна композиція забудови передбачає будинки зі змінною поверховістю, яка створюватиме каскади терас верхніх поверхів, — нове бачення квартир з терасою. У час глобальних карантинів тераса у квартирі вже не розкіш, а необхідність!

Новий квартал стане 6-м у комплексі та складатиметься з будинку класу комфорт+. Він матиме закритий двір без машин з дитячим майданчиком та зонами для відпочинку й спорту, власний дитячий садочок на 40 вихованців, просторі лобі з приміщеннями для зберігання речей та лапкомийками для домашніх тварин. Поряд з комплексом понад 100 га лісу та найбільший в країні торговельно-розважальний центр — ТРЦ Lavina Mall. А до станції метро Академмістечко 7 хвилин на громадському транспорті.

Максимальна поверховість будинку, який складатиметься з чотирьох секцій, — 14 поверхів. Тут можна буде придбати смартквартири, які активно купують для орендного бізнесу, одно-, дво- та трикімнатні помешкання й квартири з терасами, з яких можна буде милуватися краєвидами на ліс та дихати чистим й свіжим повітрям. До речі, квартал матиме власну територію поряд з лісом, яку забудовник облаштує, й мешканці зможуть тут відпочивати та займатися спортом. За проєктом, цей квартал буде одним із тих, що найближче розташовані до лісу, і його мешканці зможуть насолоджуватися тишею та шепотом «зеленого моря».

«Створення нового кварталу ЖК Lucky Land у співпраці з відомим українським архітектурним бюро Archimatika — наш перший досвід подібної взаємодії. Ми поставили за мету переосмислити не лише архітектуру комплексу, а і його концепцію. Ми будуємо не просто ще один спальний район. Ми будуємо новий регіональний центр мегаполіса. Архітектура майбутніх районів ЖК Lucky Land — це не стандартна міська забудова: це рельєфні, скульптурні форми архітектурного та навіть містобудівного масштабу» — прокоментувала Руслана Грабко, директорка з продажів групи компаній DIM.

Сьогодні забудовник пропонує приємні умови з придбання квартир в новому кварталі — розстрочка до 5 років з першим внеском від 30%, а за умови повної оплати можна отримати знижку до 7%. Більше інформації щодо умов придбання квартир, комор та паркомісць у відділі продажу ЖК Lucky Land: м. Київ, вул. Берковецька, 6.

Ба більше, на початку вересня був запроваджений новий ексклюзивний сервіс Lucky Car для відвідувачів відділу продажу ЖК Lucky Land. Компанія DIM запропонувала майбутнім мешканцям комплексу відразу з відділу продажу відправлятися на огляд майбутньої квартири на гольф-карі. Віднині вибір квартири в ЖК Lucky Land не лише приємний та комфортний процес, а й видовищна подія!

Передбачена компенсація 3% річних для окремих категорій мешканців Львівської області
Наглядова рада ПрАТ “ХК “Київміськбуд” призначила на посаду Голови правління – президента компанії Василя Олійника.
Результати роботи команди за 12 місяців та висновки по ринку первинної нерухомості Києва.