Розстрочка без здорожчання у ЖК Krona Park 2 22/01/2021

До списку новин
Розстрочка без здорожчання у ЖК Krona Park 2
"ЖК Krona Park II"

Житловий комплекс Krona Park II пропонує придбати квартиру у розстрочку без здорожчання. Загальна вартість квартири залишається такою, як при повній оплаті.

Пропозиція діє на обрані квартири до 28 лютого 2021 року. Перший внесок, при цьому, може складати від 50% загальної вартості житла.

ЖК Krona Park II – проєкт бізнес-класу розташований поруч із лісом, практично в центрі Броварів. Комплекс включає в себе 16 будівель різної поверховості, які зводяться за монолітно-каркасною технологією із застосуванням сучасних енергоефективних технологій. Великий вибір планувань дозволить підібрати найбільш відповідне житло з урахуванням всіх побажань потенційних інвесторів.

Безпосередньо на території запланована вся необхідна інфраструктура – школа, дитячий садок, медичний центр, стадіон, паркінг, дитячі майданчики, різноманітні зони для відпочинку та прогулянок, магазини, кафе, салони краси та багато іншого. Продумана до дрібниць концепція комплексу «місто в місті» забезпечить максимальний рівень комфорту і безпеки мешканцям і їх гостям. Вигідне розташування забезпечує транспортну доступність до Києва в межах 15 хвилин.

Девелопер ЖК Krona Park 2 – компанія Cityconsult Development, що входить у ТОП головних квартироздавачів Києва та столичних передмість, за версією журналу "Новое время". На рахунку девелопера сотні тисяч метрів готового житла та знакові проєкти у житловій забудові Києва та області.

Читайте також
З урахуванням інфляції вкладення в первинний ринок фактично дають щорічний прибуток в розмірі не менше 20-25%
Продажі в сегменті нових форматів житла складуть до 60% від усіх угод на первинному ринку Києва і передмістя
Стабільність забудовника, а також гарантії для покупця, що об'єкт буде завершений вчасно, будуть залежати від стратегії компанії