Інвестори Park Lake City отримали ключі від своїх квартир і систему «розумний будинок» в подарунок 06/09/2021

До списку новин
Інвестори Park Lake City отримали ключі від своїх квартир і систему «розумний будинок» в подарунок
"ЖК Park Lake City"

На території житлового комплексу Park Lake City від групи компаній DIM відбулася пляжна вечірка з нагоди введення в експлуатацію будинків №1.1 і №1.2.

«Park Lake City - житловий комплекс бізнес-класу з власною водоймою, який поєднує в собі усі переваги заміського спокійного, розміреного життя, але при цьому знаходиться всього в 15 хвилинах від Києва. Багато наших інвестори вже переконалися у тому, що зробили правильний вибір і порекомендували оселитися по сусідству своїм друзям», - розповідає бренд-менеджер ЖК Park Lake City Арсеній Насіковський.

Під час заходу відбулося вручення інвесторам ключів від квартир, а також кожному з них забудовник надав подарунок - інноваційну систему з функцією розумного будинку від Ajax Systems.

Під час церемонії вручення ключів і подарунків представник компанії Ajax Systems Григорій Ольшанський розповів про особливості охоронної системи та її надійності. Приємним бонусом для жителів Park Lake City стали особливі лояльності умови на обслуговування охоронної системи в квартирі на території комплексу.

Гості вечірки дізналися про всі переваги комплексу Park Lake City під час великої презентації, ближче познайомилися між собою, поспілкувалися і прекрасно провели час. Організація подібних заходів для інвесторів - добра традиція групи компаній DIM, яка сприяє знайомству і об'єднанню майбутніх мешканців і формує культуру добросусідства.

Нагадаємо, що Park Lake City - заміський житловий комплекс бізнес-класу з низькоетажною забудовою. Він знаходиться на 10-му кілометрі Новообухівського шосе. На території комплексу знаходиться власна водойма, 1250 метрів бігових доріжок, власна артезіанська свердловина, всі квартири з просторими терасами, а жителя перших поверхів пощастило мати власні дворики.

Передбачена компенсація 3% річних для окремих категорій мешканців Львівської області
Наглядова рада ПрАТ “ХК “Київміськбуд” призначила на посаду Голови правління – президента компанії Василя Олійника.
Результати роботи команди за 12 місяців та висновки по ринку первинної нерухомості Києва.