Обране
В обраному: 0 об'єктiв
2001
Рік заснування
2
Здано ЖК
2
Будується ЖК

Про забудовника Alef Estate (Алеф Естейт)

Алеф Естет – надійний забудовник із Дніпра, зайнятий у проектуванні, будівництві та реалізації елітної нерухомості. Компанія створює офіси і торгівельні майданчики світового рівня, а потім обслуговує їх самостійно. Девелопер навмисно відійшов від шаблонності в будівництві та намагається розробляти такі об'єкти, яких немає на території України. За роки існування компанія здала в експлуатацію 400 тисяч квадратних метрів нерухомості.

Використовуються дорогі матеріали та унікальні технологічні рішення. Активно монтуються вентильовані фасади європейських брендів, реалізується неповторне підсвічування, встановлюються ліфти світового рівня. Забудовник Alef Estate робить внутрішнє оздоблення з використанням мармуру, дорогого дерева і металу. Особливе місце займають системи вентиляції і пожежогасіння. Усі новобудови девелопера безпечні та комфортні. Більшість із них включають підземні багаторівневі паркування, комерційні майданчики на перших поверхах та цілі торгівельні квартали.

Alef Estate вдало поєднує житлову та торгівельну нерухомість. При цьому комфорт інвесторів від такого мікса не погіршується.

Каталог новобудов Alef Estate (Алеф Естейт)

м. Днiпро, Катеринославський бульвар, 1
від 1 338 000 грн
(від 70 400 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Дніпро, вул. Шевченка, 51
від 1 350 000 грн
(від 33 950 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Днiпро, вул. Троїцька (Червона), 5
від 856 000 грн
(від 22 500 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Дніпро, бульвар Катеринославський, вул. Шевченко, 53
Усі квартири продано
Видалити з обраного?

Новобудови забудовника Alef Estate (Алеф Естейт) на мапі

Все Новостройки
Натисніть для відображення карти
Новобудови Alef Estate (Алеф Естейт)

Новини забудовника Alef Estate (Алеф Естейт)

Одну з визначних пам'яток і атмосферних місць Дніпра, Катеринославський бульвар, добудують. Він розташований в самому серці мегаполісу і закритий для проїзду автомобілів.
27 червня 2018 року в Центральному будинку архітектора пройшла церемонія нагородження переможців і лауреатів щорічного огляду-конкурсу кращих архітектурних проектів.
Провідні забудовники