Планування квартир ЖК по вул. Короля Данила, 11
Планування квартир ЖК по вул. Короля Данила, 11
Планування 1-кімнатних квартир
Планування 2-кімнатних квартир
Будинок 1
Продано
Загальна площа:
65.72 м2
Житлова площа:
37.12 м2
Кухня:
12.8 м2
Видалити з обраного?
Будинок 1
Продано
Загальна площа:
65.72 м2
Житлова площа:
37.12 м2
Кухня:
12.8 м2
Видалити з обраного?
Будинок 1
Продано
Загальна площа:
73.12 м2
Житлова площа:
37.52 м2
Кухня:
19.1 м2
Видалити з обраного?
Будинок 1
Продано
Загальна площа:
73.12 м2
Житлова площа:
37.52 м2
Кухня:
19.1 м2
Видалити з обраного?
Плани поверхів
Кінець будівництва
введено в експлуатацію в 2 кв. 2021
Відгуки про ЖК по вул. Короля Данила, 11
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук
Акції забудовників
м. Івано-Франківськ, вул. Хіміків, 28
від 1 310 000 грн
від 31 521 $
(від 41 000 грн/м2)
(від 987 $/м2)
Видалити з обраного?
м. Івано-Франківськ, вул. Левицького Романа, 4
від 1 490 000 грн
від 35 852 $
(від 45 800 грн/м2)
(від 1 103 $/м2)
Видалити з обраного?
м. Івано-Франківськ, вул. Крайківського
від 1 720 000 грн
від 41 386 $
(від 44 700 грн/м2)
(від 1 076 $/м2)
Видалити з обраного?
м. Івано-Франківськ, вул. Кобилянської
від 1 600 000 грн
від 38 499 $
(від 35 900 грн/м2)
(від 864 $/м2)
Видалити з обраного?