ЖК «Нова Англія» вдруге переміг у Всеукраїнській премії «Бренд Року» 11/05/2021

До списку новин
ЖК «Нова Англія» вдруге переміг у Всеукраїнській премії «Бренд Року», ставши лідером в номінації «Бездоганна репутація»
"ЖК Нова Англія"

Перемога «Нової Англії» в номінації «Бездоганна репутація» ще раз довела, що група компаній Royal House – це передусім надійний партнер, який виконує всі свої зобов’язання, демонструє постійне зростання і стабільність на ринку житлової нерухомості України. Але в першу чергу, будує якісне житло для українців за високими європейськими стандартами.

 «Для нашої команди така відзнака дуже цінна. По-перше, це доказ того, що ми рухаємось в правильному напрямку, відповідаючи високим вимогам сучасного ринку нерухомості. По-друге, виклик 2020 року зробив нас міцнішими. І набутий успішний досвід управління та розвитку проекту додає нам ще більше натхнення та сміливості на нові звершення. І, по-третє, - це мотивація й надалі покращувати нашу роботу і розвивати ЖК «Нова Англія», де кожен метр житла та території продумано з турботою про людей, і де кожен резидент відкриває для себе індивідуальний простір можливостей для творчості, роботи, відпочинку та щасливого життя», - прокоментувала Карина Пилипчук, начальник відділу продажу ЖК «Нова Англія».

Нагадаємо, що «Нова Англія» - це закритий комплекс, розташований в Голосіївському районі Києва. Він складається з 14 будинків об’єднаних єдиним архітектурним кодом англійської неокласики. «Нова Англія» - це простір зі зручною і розвиненою інфраструктурою, зеленими зонами для прогулянок та релаксу, алеєю фонтанів, спортивними та дизайнерськими дитячими майданчиками, школою та дитсадком. Тут все продумано з турботою про людей. Наразі 6 будинків вже введено в експлуатацію та заселено, ще 4 будинки в активній стадії будівництва та продажу.

На днях було розпочато старт продажу нового будинку «Лінкольн» в ЖК «Нова Англія». Панорамний краєвид на місто, зелені зони для прогулянок, двір без автомобілів та підземний паркінг з ліфтами – коротко про життя в «Лінкольні». Найбільш вигідний момент для інвестиції в нерухомість як-раз на старті продажу будинку. 

Забудовник "Інтергал-Буд" відновив роботи на будівельному майданчику будинку №9
Компанією «Інтергал-Буд» на період військового стану розроблено спеціальні пропозиції для придбання житла в Західному регіоні
Група компаній Greenville продовжує активне будівництво ЖК Greenville Park Lviv