ЖК Місто Станиславів: натхнення мальовничої природи 25/02/2019

До списку новин
ЖК Місто Станиславів: натхнення мальовничої природи
Вертикаль

Коли за плечима великий позитивний досвід, глибокі знання та закоханість у свою справу, хочеться втілити у життя по-справжньому масштабний й неординарний проект. Саме таким є житловий комплекс Місто Станиславів від будівельної компанії Вертикаль, у якому вперше в Західній Україні втілено концепцію “місто в місті”. Ми гордимося тим, що стоїмо біля витоків чогось справді важливого.

3 суттєвих причини купити квартиру в новобудові ЖК Місто Станиславів, вже зараз, не гаючи ані хвилини.

  1. Є можливість розтермінування платежів за квартиру до 3-х років у гривні. А це означає, що ваша мрія про власне житло можете бути втілена просто зараз, а розраховуватись за неї ви можете поступово, без зайвого поспіху й навантаження на сімейний бюджет.
  2. Ціна квартири - від 9900 грн за 1 кв.м на етапі котловану, однак пропозиція обмежена, тож варто поспішати!
  3. Закрита територія, тобто жодних непроханих відвідувачів! У “місті в місті” ви почуватиметесь в абсолютній безпеці, маючи все для щоденного комфорту. 

Хочете дізнатись, що ви отримаєте, придбавши квартиру у новобудові? Будь ласка!

7 відповідей на питання, чому варто купити квартиру в Івано-Франківську  саме у Місто Станиславів.

  1. Мальовниче місце, наче створене для милування карпатськими горами, річкою та зеленню.  Тут все наче каже вам: “Дихайте вільно, ви вдома!”. І ось уже минає втома від напруженого робочого дня, а діти не копирсаються у гаджетах, а гуляють на свіжому повітрі.
  2. Власний парк та набережна стануть улюбленим місцем для прогулянок вашої родини. Насолоджуйтесь душевними розмовами, гарною погодою та чудовими краєвидами. Таке дитинство ваша малеча точно запам`ятає!
  3. Зручна транспортна розв`язка. Лише 10 хвилин - і з затишного передмістя ви опиняєтесь у центрі Івано-Франківська, тож усі переваги міста у вашому розпорядженні.
  4. ЖК Місто Станиславів - ідеальне місце для сімей з дітками: дитячий садочок, дошкільний заклад, ігрові та спортивні майданчики - все це зробить кожен день вашого малюка комфортним, цікавим та натхненним.
  5. Розвинута інфраструктура. Як відповідальний забудовник, ми хочемо не лише звести якісне житло, а зробити усе необхідне, аби жити тут було максимально комфортно. Тому магазинам, ресторанам, аптекам, торгово-розважальному центру у ЖК Місто Станиславів - бути!
  6. Сучасний паркінг та гаражі - обов'язкова складова сучасного житлового комплексу.  Ваші авто будуть надійно збережені, а територія ЖК Місто Станиславів - доступна для комфортного пересування.
  7. Малоповерхова забудова дозволить зберегти відчуття респектабельного передмістя та затишку. Є навіть можливість придбати квартиру на першому поверсі з власною земельною ділянкою. І якщо ви завжди мріяли снідати за столиком, встановленим на зеленому газончику - це саме те, що вам потрібно.
Читайте також
Схема обміну старого житла на нове з усіма перевагами і недоліками.
Класифікація житла в новобудовах на українському ринку нерухомості.
Що таке форвардний контракт і його "підводні камені" при купівлі нерухомого майна.