У 2021 році одним з ключових питань функціонування первинного ринку житла стане надійність забудовників, - Олександр Насиковський 17/02/2021

До списку новин
У 2021 році одним з ключових питань функціонування первинного ринку житла стане надійність забудовників, - Олександр Насиковський

Як заявив засновник і керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насиковський одним з нагальних питань 2021 року стане надійність забудовників. На його думку, в умовах незавершеності реформи ДАБІ, періодично спалахують будівельних скандалів, форс-мажорних обставин, як торішній карантин, покупця, крім суто якісних характеристик майбутнього ЖК, буде хвилювати питання гарантій власних вкладень. Одним із способів вирішення цього завдання, на його думку, стане повна прозорість і відкритість компанії-забудовника, а також її фінансовий багаж.

«Учасники ринку вже усвідомлюють, що реалізувати амбітні проекти тільки за рахунок коштів покупців утопічно. Тому надійність, стабільність забудовника, а також гарантії для покупця, що об'єкт буде завершений вчасно, будуть залежати від стратегії компанії щодо акумулювання коштів на будівництво », - підкреслив експерт.

Олександр Насиковський вважає, що в 2021 році для старту нового проекту девелоперу необхідно акумулювати до 40% від його кошторисної вартості.

«З одного боку, це дозволить забудовнику реалізовувати амбіційний, надсучасний і затребуваний проект незалежно від зовнішньої кон'юнктури, а з іншого - це стане красномовним сигналом надійності компанії для вкладення коштів в її проект», - підсумував керівник групи компаній DIM.

У ЖК «Нова Англія» склалась традиція щоосені святкувати «День яблука»
INVEST FORUM – про власну ініціативу інвестувати та забезпечувати своє майбутнє
Група компаній DIM повідомляє про старт продажу квартир у новому кварталі житлового комплексу Lucky Land!