Відчути себе вдома — в ЖК Park Lake City працює шоу-рум готових квартир 01/10/2021

До списку новин
Відчути себе вдома — в ЖК Park Lake City працює шоу-рум готових квартир
"ЖК PLC Vita"

Завітати до відділу продажу житлового комплексу й не просто отримати вичерпну інформацію про умови придбання квартири, а й відчути себе вдома — така можливість є у відвідувачів відділу продажів житлового комплексу Park Lake City. 

Ми потурбувалися про те, аби наші потенційні мешканці змогли на власному прикладі відчути, як це — жити у Park Lake City. Окрім прогулянки красивою територією проєкту ми запрошуємо гостей завітати до шоу-руму готових квартир. Тут вони зможуть надихнутися дизайном, насолодитися краєвидом з терас, які є у кожній квартирі комплексу, приміряти на себе планування квартир. 

До послуг відвідувачів дві повністю оздоблені та мебльовані квартири — з однією та двома спальнями. Здійснити екскурсію в шоу-рум можна у будь-який день з 10:00 до 19:00 за попереднім записом у відділі продажу. 

Довідка:

ЖК Park Lake City — заміський комплекс бізнес-класу, який складається з головного кварталу VITA, двох кварталів таунхаусів TERRA та комплексу з власною біоводоймою – AQUA. Park Lake City — мінімісто, яке розташоване за 15 хвилин від Києва та покликане продовжувати його мешканцям життя.

DIM — це простір для комфортного життя, майданчик для вигідних інвестицій, високий сервіс керуючої компанії, архітектурні та дизайнерські рішення, що формують нову культуру міського життя.

З 2014 року:

  • 9 будинків введено в експлуатацію;
  • 5 проєктів на різних етапах будівництва;
  • 890 тис. м² в проєктних портфелях компанії;
  • кожен п'ятий покупець повертається для повторних інвестицій.
Покваптесь придбати свою омріяну квартиру за актуальною ціною вже зараз
16 листопада відбулася масштабна презентація оновленої концепції житлового комплексу Lucky Land
Не зволікайте! Пропозиція діє тільки до 30.11121 року на обмежену кількість квартир!