Літні знижки на квартири у ЖК /Чайка\! 05/07/2021

До списку новин
Літні знижки на квартири у ЖК /Чайка\!
"ЖК Чайка"

Девелоперська компанія «ОМОКС» оголошує про початок дії спекотних пропозицій на нерухомість у ЖК /Чайка\. Для наших інвесторів ми підготували три вигідні пропозиції.

  1. У липні нарешті знов у продажу довгоочікувані повномірні смарт-квартири площею від 34 м2. Всього за 599 тисяч грн. Ви можете придбати смарт-нерухомість, що стане вдалим стартом для самостійного життя чи для молодої родини або стане вигідною інвестицією для додаткового прибутку. 
  2.  Знижка до 5% на дво - та трикімнатні квартири в будинку №36, з заселенням вже у 2022 році. Ці квартири можуть стати родинним гніздечком для сімей з діточками або для поціновувачів життєвого простору. 
  3.  Вигідні умови придбання 3-кімнатних квартир, площею від 86 м2 зі здачею у 2021 році. Ця нерухомість зацікавить інвесторів з грандіозними дизайнерськими планами, втілення яких потребує простору та мінімального часу для реалізації. Адже на заселення залишилось чекати всього лише кілька місяців.

Не зволікайте – кількість квартир обмежена! 

Строк проведення акції – з 01.07 по 31.07.2021 року!

 

Забудовник "Інтергал-Буд" відновив роботи на будівельному майданчику будинку №9
Компанією «Інтергал-Буд» на період військового стану розроблено спеціальні пропозиції для придбання житла в Західному регіоні
Група компаній Greenville продовжує активне будівництво ЖК Greenville Park Lviv