Група компаній DIM у ТОП50 кращих компаній України за версією журналу «Влада та гроші» 10/12/2021

До списку новин
Група компаній DIM у ТОП50 кращих компаній України за версією журналу «Влада та гроші»
DIM

6 грудня журнал «Влада та гроші» представив підсумковий фірмовий рейтинг «Топ-50 кращих компаній 2021 року». Група компаній DIM стала одним з учасників п’ятдесятки та єдиним девелопером, який потрапив у перелік кращих.

А вже 8 грудня відбулася церемонія нагородження кращих, на якій група компаній DIM отримала також перемогу в номінації «Вибір редакції». Приймаючи нагороду з рук організаторів, Павло Зеленський, бренд-менеджер будівельних проєктів групи компаній DIM, подякував журі та виданню за визнання й зазначив, що на 2022 рік у девелопера не менш амбіційні плани, тож попереду ще більше якісних проєктів та гарних новин.  

Редакція журналу «Влада та гроші» зазначила, що  всього за поточний рік учасниками їхніх рейтингів стали понад двох сотень компаній. Це компанії, які досягли переконливих результатів у своїх напрямках та категоріях. Хтось відзначився інноваційним підходом, хтось — програмами соціальної відповідальності, інші проводили неординарні маркетингові кампанії або впроваджували підтримку співробітників у цей складний час.

Завершують рік підсумковим рейтингом ТОП50, до якого увійшли «най-най-най». Це справді видатні компанії українського ринку, які розвиваються за найвищими стандартами сучасного європейського бізнесу та готові гідно виступити в економічному й соціальному багатоборстві.

Серед ТОП50 кращих також корпорація «Біосфера», фармацевтична компанія «Дарниця», IDS Borjomi Ukraine, українська промислова компанія «Інтерпайп» тощо. 

Передбачена компенсація 3% річних для окремих категорій мешканців Львівської області
Наглядова рада ПрАТ “ХК “Київміськбуд” призначила на посаду Голови правління – президента компанії Василя Олійника.
Результати роботи команди за 12 місяців та висновки по ринку первинної нерухомості Києва.