Група компаній DIM долучилась до розвитку нового будівельного проєкту на Подолі 03/11/2021

До списку новин
Група компаній DIM долучилась до розвитку нового будівельного проєкту на Подолі
"Клубний будинок OLEGIVSKIY"

Група компаній DIM долучилась до розвитку нового будівельного проєкту на Подолі та відповідатиме за продаж та маркетинговий супровід багатофункціонального комплексу за адресою: вул. Олегівська, 36. 

БФК бізнес-класу OLEGIVSKIY зводиться на найвищій точці гори Щекавиця, з якої відкривається панорамний вид на історичний центр столиці — Воздвиженку та Андріївську церкву. Тут побудують будинок клубного формату на 5-8 поверхів з розвинутою інфраструктурою та якісною прибудинковою територією. Для того, аби зберегти унікальну архітектуру Подолу, новий проєкт буде реалізовано у стилі стриманого модерну. Низька змінна забудова та комбінований фасад будівлі гармонійно впишуться у навколишній простір та стануть його невід’ємною частиною. 

Усвідомлюючи історичне значення району, в якому будується проєкт, створенню та реалізації концепції комплексу було приділено особливу увагу. Важливим кроком на шляху реалізації проєкту стала низка зустрічей з громадою навколишніх житлових будинків на вул. Олегівській та підписання меморандумів про співпрацю та взаємодопомогу. Ба більше, враховуючи позитивний досвід та добру традицію в рамках компанії співпрацювати із загальноосвітніми установами в мікрорайонах забудови по всьому місту, було налагоджено діалог із сусідньою школою-інтернатом №8 та досягнуто домовленості про допомогу в реконструкції верхньої частини будівлі та проведення ряду інших важливих для школи ремонтних робіт.

Окрему увагу приділили розвитку інфраструктури території району та її озелененню. Сюди входить цілий перелік робіт: ремонт старих та прокладання нових під’їзних шляхів, благоустрій та оновлення громадських просторів тощо. Загальна сума витрат складе понад 12 млн грн. 

Поділ — справжня окраса та душа Києва, яка вражає та надихає, тож підхід до реалізації проєктів на території цього найстарішого району міста повинен бути особливим та максимально продуманим. Команда проєктувальників, як ніхто розуміє це, тому зробили все, аби БФК OLEGIVSKIY органічно вписався в урбаністичний ландшафт Подолу. 

Передбачена компенсація 3% річних для окремих категорій мешканців Львівської області
Наглядова рада ПрАТ “ХК “Київміськбуд” призначила на посаду Голови правління – президента компанії Василя Олійника.
Результати роботи команди за 12 місяців та висновки по ринку первинної нерухомості Києва.