E-commerce Digital Day. Новини інтернет-торгівлі від лідерів українського ринку 02/12/2020

До списку новин
E-commerce Digital Day. Новини інтернет-торгівлі від лідерів українського ринку

Ніша e-commerce стабільно зростає і набирає обертів. Глобальний локдаун і закриття офлайн точок продажів ще більше підбадьорили нішу інтернет-торгівлі. За статистикою - кількість покупок в інтернеті в 2021 досягне 17,5% від загальних роздрібних продажів, а в 2023 році 22% всіх покупок здійснюватимуться онлайн.

Як утримати і збільшити свою частку продажів в інтернеті? Як залишитися "на плаву" в цей непростий для економіки час? Як заощадити, але в той же час не втратити в якості? І, головне, як знаходити і утримувати своїх клієнтів під час жорсткої конкуренції?

Приєднуйтесь 11 грудня до безкоштовної онлайн-конференції E-commerce Digital Day, щоб дізнатися відповіді на всі ці питання від лідерів інтернет-торгівлі України.

Ми зібрали 14 спікерів з ТОП-компаній українського ринку інтернет-торгівлі. Представники Shafa.ua, Eldorado, Фокстрот, INTERTOP, Kasta, Prom.ua, Decathlon Ukraine, Zakaz.ua і інших компаній на реальних прикладах - кейсах і особистому досвіді розкажуть, як їм вдається переживати цей непростий рік, з чим вони зіткнулися вже і що очікують в 2021 році. Ми побачимо глобальне дослідження ринку e-commerce з прогнозами на наступний рік від засновника академії WebPromoExperts, Антона Воронюка.

Інформація з особистого досвіду наших спікерів буде корисна всім, хто пов'язаний з нішею інтернет-торгівлі. Особливо для власників і керівників інтернет-магазинів, представників онлайн- і офлайн рітейлу, великих постачальників товарів і інтернет-маркетологів.

Отримайте 8 годин реальних спостережень і точних досліджень. Вони дадуть можливість тверезо оцінити умови, в яких доведеться працювати в 2021 році, побудувати грамотну стратегію просування, познайомитися з ефективними інструментами, техніками і методами пошуку і утримання клієнтів, дозволять уникнути ризиків і помилок.

Приймайте участь в будь-якому зручному для вас форматі:

Безкоштовно - в режимі реального часу онлайн з можливістю задати питання лектору в прямому ефірі, корисними чек листами від лекторів і подарунками від спонсорів.

Або дозвольте собі дивитися доповіді в будь-який зручний час - купуйте запис конференції за 500 грн до 11 грудня (800 грн в день івенту) і додатково отримаєте запис попередньої конференції Retail Digital Day.

Реєструйтеся на конференцію за посиланням. Поспішайте зайняти своє місце!

Покваптесь придбати свою омріяну квартиру за актуальною ціною вже зараз
16 листопада відбулася масштабна презентація оновленої концепції житлового комплексу Lucky Land
Не зволікайте! Пропозиція діє тільки до 30.11121 року на обмежену кількість квартир!