Bartolomeo Resort Town офіційно став житловим комплексом! 11/09/2020

До списку новин
Bartolomeo Resort Town офіційно став житловим комплексом!
"ЖК Bartolomeo Resort Town"

Тепер придбання нерухомості ще привабливіше: ви можете купити не тільки апартаменти, а й квартири з можливістю прописки (реєстрації). Додайте до цього вже розвинену інфраструктуру з усім необхідним для комфортного життя й забудьте про всі вагання!

Акція

У липні 2020 року ми переоформили договір оренди на земельний участок та змінили його цільове призначення. Також внесли зміни до дозвілу на будівництво та до архітектурної частини проєкту.

Завдяки цим змінам статус комплексу став житловим!

Ми змогли розширити асортимент нерухомості в Bartolomeo Resort Town. Тепер ви можете придбати або квартири, або апартаменти на ваш вибір.

З цієї нагоди ми даруємо знижку всім, хто придбає квартиру в Bartolomeo Resort Town! – мінус 5% на всі апартаменти та квартири. Акція діє лише 10 днів! Поспішайте придбати квартиру вашої мрії за вигідною ціною в найкращому житловому комплексі Дніпра! 

Деталі акції на офіційному сайті.

Читайте також
Спеціалізована експозиція Villa & Leisure Expo, яка відбудеться в рамках X Міжнародної спеціалізованої виставки ЄвроБудЕкспо 2020.
Схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному г…
Поруч знаходиться великий парк з прогулянковими зонами, спортивним та воркаут майданчиками, зоною для вигулу та дресирування собак, дитячим ігровим майданчиком.