Обране
В обраному: 0 об'єктiв
2003
Рік заснування
2
Здано ЖК
2
Будується ЖК

Про забудовника С-Інвест

С-Інвест – один з великих забудовників Харкова з більше 15-літнім досвідом. Інвестиційно-будівельна компанія повного циклу займається житловою нерухомістю і комерційними об'єктами. Власний фінансовий відділ розробляє схеми залучення інвестицій і займається пошуком потенційних інвесторів. Фірма працює напряму з фізичними і юридичними особами. Прозорі умови співпраці дозволяють компанії залучати іноземні інвестиції. Будівництво йде високими темпами незалежно від складності проекта.

Забудовник С-Інвест працює із кращими постачальниками будівельних матеріалів і залучає до роботи досвідчених архітекторів. Тому девелоперу вдається забудовувати центральні і спальні райони. Досвідчена команда справляється з кожним архітектурним завданням і реалізує висотки по індивідуальних проектах.

Сучасна нерухомість оснащується всім необхідним для комфортного життя. Девелопер встановлює обладнання для індивідуального опалення, монтує охоронні комплекси, підключає квартири до комунікацій. Інженерні системи мають термін служби до 50 років і виконані з довговічних матеріалів.

Каталог новобудов С-Інвест

м. Харків, вул. Дергачевська, 4
Держпром
від 897 000 грн
(від 23 000 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Харків, вул. Батумська
23 Серпня
від 2 820 000 грн
(від 35 300 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Харків, вул. Мінська, 51
Ботанічний сад
Усі квартири продано
Видалити з обраного?
м. Харків, вул. Саржинська, 2
Ботанічний сад
Усі квартири продано
Видалити з обраного?

Новобудови забудовника С-Інвест на мапі

Все Новостройки
Натисніть для відображення карти
Провідні забудовники