2012
Рік заснування
2
Здано ЖК
1
Будується ЖК
1
В продажі ЖК

Про забудовника R-Building (Р-Білдінг)

Р-Білдінг займається винятково забудовою Бучі і добре відомий серед мешканців Київської області. Девелопер європейського типу відрізняється відповідальним підходом, сертифікованими матеріалами і кращими будівельними кадрами. Новобудови відповідають високим технологічним нормам і виконані винятково з безпечних матеріалів.

Будівельна компанія працює з 2012 року та вже встигнула реалізувати кілька великих проектів. R-Building займається зведенням житла класу економ, комфорт і еліт. На вибір інвесторам надаються варіанти з дизайнерським оформленням або без ремонту.

Забудовника R-Building безліч раз нагороджували за внесок у розвиток передмістя Києва. Компанія є одним з великих платників податків і постійно створює нові робочі місця. Крім того, керівництво займається благодійністю та вкладає гроші у розвиток сателітів столиці.

Особливу увагу забудовник приділяє обладнуванню прилягаючої території. Новобудови прикрашають підсвічуванням фасаду, виконують зелений дизайн, прокладають нові дороги і пішохідні доріжки. Також будівельники готовлять соціальну інфраструктуру поблизу і реалізують комерційні майданчики поруч із будинками.

Каталог новобудов R-Building (Р-Білдінг)

м. Буча, вул. Івана Кожедуба, 3
від 512 600 грн
(від 16 000 грн/м2)
Видалити з обраного?
м. Буча, бул. Богдана Хмельницького, 11
Усі квартири продано
Видалити з обраного?
м. Буча, вул. Яснополянська, 48б
Усі квартири продано
Видалити з обраного?

Новобудови забудовника R-Building (Р-Білдінг) на мапі

Все Новостройки
Натисніть для відображення карти
Новобудови R-Building (Р-Білдінг)
Провідні забудовники