1997
Рік заснування
1
Будується ЖК
1
В продажі ЖК

Про забудовника Прикарпаття

Будівельна компанія Прикарпаття працює на ринку будівництва з 1997 року. Основні напрямки роботи - будівництво житлових, соціальних і промислових об'єктів. Компанія здійснює весь комплекс робіт. Введення в експлуатацію з подалі обслуговування (свій ЖЕО ПП Прикарпаття).

За час нашої роботи Прикарпаття досягла головної - довіри клієнтів. Багато з них стали постійними клієнтами. Ставлення до своєї справи, сумлінність, обов'язковість і відповідальність, а також накопичений досвід, висококваліфікований персонал, дотримання всіх технологій і будівельних норм дозволяють забезпечувати високу якість послуг і суворе дотримання термінів виконання робіт.

Потенціал співробітників спрямований на розробку конструктивних рішень, що враховують особливості кожного об'єкта і можливості клієнтів. Ретельно аналізуючи вихідні дані, будівельна компанія Прикарпаття розробляє кращі рішення, орієнтовані на потреби клієнтів. Реалізація таких рішень у вигляді швидко окупаються і надійних проектів дозволяє організувати клієнтам успішний і прибутковий бізнес.

Каталог новобудов Прикарпаття

ЖК Сонячне містечко
Відмінна ціна
м. Чернівці, вул. Руська, 236е
від 586 000 грн
від 21 140 $
(від 15 400 грн/м2)
(від 556 $/м2)
Видалити з обраного?

Новобудови забудовника Прикарпаття на мапі

Все Новостройки
Натисніть для відображення карти
Карта
Спутник
Новобудови Прикарпаття
Провідні забудовники