Обране
В обраному: 0 комплексів
1996
Рік заснування
2
Здано ЖК
Опис

Познякижилбуд – це один з найстарших забудовників Києва і області. Компанія спеціалізується на дорогій нерухомості, готовить унікальні архітектурні рішення та зводить супутню інфраструктуру. Девелопер заснований в 1996 році та за більше 20-літню історію існування реалізував понад 1 млн квадратних метрів житла.

Принципи забудовника Познякижилбуд:

  • Висока якість будівництва. Девелопер не заощаджує на будівельних матеріалах, працює тільки із кращими постачальниками та залучає до роботи винятково досвідчений персонал.
  • Проекти здаються точно в строк. У забудовника немає заморожених об'єктів. Компанія успішно веде будівництво відразу декількох новобудов, не жертвуючи при цьому якістю.
  • Квартири відрізняються комфортом і мають продумане планування. Девелопер прагне створити екосистему, де вдало сполучається нерухомість і об'єкти інфраструктури. При цьому застосовуються сучасні підходи до проектування.
  • Зовні та внутрішньо вдома виглядають бездоганно. Будівельники працюють із кращими архітекторами та інженерами країни, тому кожний проект привертає увагу своїм стилем.
Каталог новобудов Познякижилбуд
м. Київ, бул. Лесі Українки, 7б
Кловська
від 8 040 000 грн
(від 38 650 грн м2)
Видалити з обраного?
м. Київ, вул. Ревуцького, 9
Харківська
від 2 110 000 грн
(від 21 960 грн м2)
Видалити з обраного?
Новобудови забудовника на мапі
Новобудови Познякижилбуд
Провідні забудовники