2014
Рік заснування
4
Будується ЖК
4
В продажі ЖК

Про забудовника ІБК Обрій

Група різногалузевих компаній, об'єднаних довгостроковими партнерськими відносинами з досвідом роботи на ринку житлової та комерційної нерухомості більше 20 років, в 2014 році була офіційно зареєстрована під брендом «Інвестиційно-будівельна компанія ОБРІЙ».

ІБК ОБРІЙ здійснює комплексне управління всіма стадіями розвитку об'єктів нерухомості: від ідеї до реалізації, ефективно об'єднуючи роботу підприємств зі спільними вимогами до бізнесу, що забезпечує:

  • якісний результат та готовність проектів у заявлений термін;
  • ефективне управління процесами;
  • розвиток і швидке впровадження інновацій;
  • високий професіоналізм і надійну репутацію.

Багаторічний досвід роботи групи компаній в якості замовника, генпідрядника та фінансового партнера дозволив сформувати портфель із понад 50 успішних проектів житлової і комерційної нерухомості. Всього в портфелі компанії - понад 1,1 млн. кв. м реалізованих об’єктів житлової та комерційної нерухомості, в тому числі на даний момент на різних стадіях будівництва реалізується чотири проекти в сегменті житлової нерухомості, а саме: «Місто Квітів. Парковий квартал», «Рідне місто», Concordia, Uno City House.

В 2018 році ІБК ОБРІЙ стала лауреатом професійної премії Business Olimp Awards в номінації «Надійний забудовник: якість і стабільність будівництва» за реалізацію масштабних проектів житлової нерухомості, відповідальність і професіоналізм.

У 2017 році компанія отримала престижну нагороду і стала «Лідером року», а житловий комплекс «Місто Квітів. Парковий квартал», який реалізує компанія, став переможцем престижної будівельної премії «Український будівельний Олімп» як кращий проект «Місто в місті».

У своїй роботі ІБК ОБРІЙ використовує комплексний підхід, виконуючи 80% робіт в процесі реалізації девелоперського проекту власними виробничими потужностями. Багаторічний досвід роботи в будівельній галузі, штат високопрофесійних співробітників, наявність власного будівельного обладнання, техніки і фінансових ресурсів, дозволяє нашій компанії виконувати будівельні роботи будь-якої складності, та здійснювати ефективне управління будівництвом об'єктів для досягнення максимальних економічних результатів.

Каталог новобудов ІБК Обрій

ЖК Рідне місто
Відмінна ціна
м. Київ, вул. Качалова, 40 (бул. Вацлава Гавела, 28)
Берестейська
від 1 400 000 грн
(від 15 850 грн/м2)
Видалити з обраного?
м. Київ, вул. Олени Теліги, 25
Дорогожичі
від 1 220 000 грн
(від 22 500 грн/м2)
Видалити з обраного?
м. Київ, вул. Кудрявська, 45
Контрактова площа
від 2 090 000 грн
(від 39 950 грн/м2)
Видалити з обраного?
м. Київ, вул. Тираспольська, 60
Сирець
від 988 000 грн
(від 20 500 грн/м2)
Видалити з обраного?

Новобудови забудовника ІБК Обрій на мапі

Все Новостройки
Натисніть для відображення карти
Новобудови ІБК Обрій
Провідні забудовники