ЖК Центральний: планування квартири
ЖК Центральний: планування квартири
Двокімнатна квартира 53.7 м2
Будинок 2
Секція А
Поверх 2-6
Загальна
53.7 м2
Житлова
21 м2
Кухня
21 м2
м. Брюховичі, вул. Широка, 22
від 2 680 000 грн
від 64 486 $
(від 46 450 грн/м2)
(від 1 118 $/м2)
Видалити з обраного?
смт Брюховичі, вул. Незалежності, 19
від 3 360 000 грн
від 80 847 $
(від 49 800 грн/м2)
(від 1 199 $/м2)
Видалити з обраного?
с. Басівка
від 1 080 000 грн
від 25 987 $
(від 31 750 грн/м2)
(від 764 $/м2)
Видалити з обраного?
смт Брюховичі, вул. Лікарська, 12ж
від 2 180 000 грн
від 52 455 $
(від 47 800 грн/м2)
(від 1 151 $/м2)
Видалити з обраного?